Gezer Tour*

Gezer Tour
İstanbul'da tekne düğünü!
Gezer tour, İstanbul Boğazı ve Adalar bölgesinde; sabah, öğle ve akşam yemekli boğaz tekne turu, nişan, düğün, iş toplantısı ve doğum günü partisi gibi pek çok alanda 1 kişiden 1000 kişiye kadar hizmet vermektedir.

Kiralık teknemiz, organizasyon firmalarının ve kurumsal planlama yapanların tüm ihtiyacını profesyonel ekipmanlarla karşılayacak şekilde özel olarak dizayn edilmiştir. Organizasyonunuz için gerekli herşeyin mükemmel biçimde çalışacağından emin olabilirsiniz.

Turizm Bakanlğı Yüzer Tesisler Turizm İşletme Belgesi’ne sahip Gezer Tour Tekneleri, İstanbul ve Boğaz’ın muhteşem manzarasını size 3 geniş ve eğlenceli kat ile sunmaktadır. 1. Kat düğün ve yemekli organizasyonlarınız için idealdir. 2. Kat, barda kokteyllerinizi yudumlamanız için muhteşem manzaraya sahip, çekici ve dinlendirici bir lounge olarak hizmetinize sunmaktayız.

Teknelerimizin Makine dairesi, özel akustik ses izolasyon malzemesi ile kaplanmış olup sessiz bir ortamda boğaz turu olanağı sunmaktadır. Tüm ses izolasyon, müzik ekipmanları en ince detay düşünülerek profesyonel akustik tasarım firması tarafından gercekleştirilmiştir.


Tecrübeli ekibimiz ile yemekli boğaz turu, kokteyl, düğün, kına gecesi ,davet, doğum günü kutlamaları, parti, toplantı, sunum ve benzeri her türlü tekne kiralama organizasyonunuzu çok rahat şekilde, hizmet, mekan ve yemek kalitesinden ödün vermeden yapabileceksiniz.

İstanbul’da özel günler için, günlük, saatlik, gecelik tekne kiralama fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Gezer Tour ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Gezer Tour hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap