Üsküdar Teknede Düğün Fiyatları

İstanbul boğazında düğün yapmak için gemi ve tekne kiralayabileceğin Üsküdar'daki firmalar Düğün.com'da! Tekneleri incele ve ücretsiz fiyat teklifi iste!

Lüfer Davet Tekneleri
185
7
Lüfer Davet Tekneleri

67 yorum

Üsküdar

 • 6. yıl
 • 1979 yılından bugüne deniz turizm araçları işletmesi olarak faaliyet gösteren Lüfer Davet Tekneleri, İstanbul’un ilk kurumsal firması olma özelliğini taşıyor. İstanbul ve Boğaz’ın göz alıcı...

  Maks. Kapasite
  200-300 kişi
  Min. Yemekli
  350 - 500 TL

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 1
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Milattan önce 7. yüzyılda Khrysopolis (altın şehir) adıyla kurulan, anadolu yakasının en güzel ilçelerinden birisi olan Üsküdar’da tekne düğünü yapmak istiyorsan sizin için listelediğimiz tekne düğünü firmalarının profillerine göz atabilirsin. Firma profilinden firmaya dair fotoğraflara, yorumlara ve sağladıkları özelliklere ulaşabilirsin. Her şey senin için olumlu ise düğünün için fiyat teklifi alabilirsin. İstanbul Boğazı’nın eşsiz ambiyansı eşliğinde tekne düğünü yapmak istiyorsan, Üsküdar seçmen gereken yerlerden ilkidir diyebiliriz. İster Abdullahağa, Çiçekçi, Selamiali ister Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi semtlerinde olsun ilçenin sağladığı ulaşım kolaylığı ile misafirlerin hiç zorluk çekmeden düğün yerine ulaşacaklardır. Senin tek yapman gereken ise zevkine göre bir tekne seçip, düğününün detaylarına odaklanman.

  Üsküdar Tekne Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Tekne Düğünleri

  Tüm Şehirler Tekne Düğünleri