Beyoğlu Tekne Düğünü

İstanbul’da tekne düğünü yapmanın keyfi bambaşkadır. Beyoğlu’nun en iyi tekne düğünü firmalarını senin için bulup listeledik. Hemen fiyat teklifi al!

5 firma

Bosfor

Beyoğlu

Bosfor

Şimdi Boğaz'da Lezzet Zamanı.İstanbul Boğazı’nda servis ve lezzet konusunda beş yıldızlı hizmet sunmak için özel olarak tasarlanan m.f. BOSFOR, kendi alanında Türkiye’nin en büyük yüzen...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300 kişi

Yemekli Kapasite

41 19
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tekne Düğünleri
İstanbul'da yaşıyorsan tekne turlarının ne kadar etkileyici olduğunu bilirsin. Boğaz boyunca yalıları ve tarihi eserleri seyre dalarken eşsiz manzaraların da keyfini çıkarabilirsin. Eğer düğünün de bu derece etkili olsun istiyorsan ilk olarak düğün yapılabilecek bir tekne kiralaman gerekli. Avrupa Yakası'nda yaşıyorsan Beyoğlu'nda bulunan, kolayca ziyaret edebileceğin firmalara buradan ulaşman mümkün. Düğünün için tercih edebileceğin tekne, yat ve gemilerin fotoğraflarını inceleyebilir ve merak ettiğin her detay için firmalarla iletişime geçebilirsin. Ne kadar etkileyici bir düğün olacağını daha önce gemide düğün yapmış çiftlerin yorumlarını okuyarak hayal edebilirsin. Dilersen boğaz turunu yine Karaköy'de sona erdirip, after party için Galata, İstiklal ve Taksim'de bulunan mekanları tercih edebilirsin.