Tarihi Mekanlar İstanbul

Cemile Sultan Korusu

5,0
 • Kapasite
  250 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  3.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Cemile Sultan Korusu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
3.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
3.000 TL'den fazla

Cemile Sultan Korusu Kapasite

Cemile Sultan Korusu KIRTEPE
Açık Alan
Yemekli
Min. 300 - Maks. 600
Kokteyl
Min. 250 - Maks. 1500

Cemile Sultan Havuzbaşı
Açık Alan
Yemekli
Min. 300 - Maks. 800
Kokteyl
Min. 250 - Maks. 1500

Cemile Sultan Korusu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Orman içinde
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

Cemile Sultan Korusu Sıkça Sorulan Sorular

Cemile Sultan Korusu düğün fiyatları ne kadar?

Cemile Sultan Korusu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 3.000 TL'den fazla, hafta içi kokteylli ise kişi başı 3.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.Cemile Sultan Korusu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 3.000 TL'den fazla, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 3.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Cemile Sultan Korusu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cemile Sultan Korusu 300 kişiden 800 kişiye kadar yemekli hizmet, 250 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Cemile Sultan Korusu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cemile Sultan Korusu düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Cemile Sultan Korusu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cemile Sultan Korusu düğün dışında bayi toplantısı, sünnet düğünü, piknik, parti, baby shower, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon, kına, nişan, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

500-750

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Cemile Sultan Korusu Hakkında

Düğününüzü doğal güzellikleriyle ve deniz manzarasıyla olduğu kadar tarihiyle de öne çıkan bir mekanda yapmak isterseniz sizi Cemile Sultan Korusu’na bekliyoruz. İstanbul tarihi düğün mekanlarından olan Cemile Sultan Korusu’nun geçmişi 1850’li yıllara kadar gidiyor. 1994 yılında İstanbul Ticaret Odası Vakfı’nca satın alınan korumuzda ağaçlandırma çalışmaları yapılmış ve mekanın bugünkü yeşil ortamına kavuşması sağlanmıştır.

Davet Alanları

Cemile Sultan Korusu’nda isterseniz açık alanda, isterseniz de kapalı davet alanında düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz. Boğaz manzaralı açık davet alanımızda yemekli düğünler için 750 ila 1.000, kokteyl düzen düğünler içinse 1.000 ila 2.000 kişilik kapasitemiz bulunuyor. Açık alanımız havuz başı özelliğiyle de öne çıkıyor. Kapalı alanımızdaysa 300 ila 400 kişilik davetli kapasitemizle hizmet veriyoruz.

Dekorasyon

Cemile Sultan Korusu düğün organizasyonları için çeşitli dekorasyon alternatifleri sunuyor. Havuz başı açık alanımızda bahçenin doğal atmosferine uyan çiçek süslemelerine ağırlık veriyoruz. Burada hem kilise düzen nikah törenlerine hem de banket düzen davetlere ev sahipliği yapabiliyoruz. Yemekli düğünler için yuvarlak masa veya şölen masası seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Masalarımızı tiffany sandalyelerle birleştiriyor ve şık bir görünüm elde ediyoruz.

Deniz manzaralı bir noktaya nikah masasını ve gelin tagını kuruyor, bunları çiçeklerle dekor ediyoruz. Kapalı davet alanımızın geniş pencereleri sayesinde buradan da doğa ve deniz manzarası görülebiliyor. Kapalı salonumuzda da yuvarlak davet masası veya şölen masasıyla beraber minderli tiffany sandalyeler kullanıyoruz. Burada gelin yolunu uzun fil ayağı vazolar ve dallarla tasarlıyoruz.

Hizmetler

Cemile Sultan Korusu’nda menülerimizi çiftlerin istekleri doğrultusunda hazırlıyor ve menüyü deneme imkanı tanıyoruz. Çiftimiz dilerlerse menüde değişiklik de yapabilirler. Organizasyon sorumlumuz da düğünün her aşamasında çifte yardımcı oluyor. Canlı müzik için ses sistemlerini ve sahneyi de biz hazırlıyoruz. Aynı zamanda ışık sistemlerini de kuruyoruz. Mekanımızda 500 ila 750 araçlık geniş bir otopark da bulunuyor.

Korumuz panoramik Marmara Denizi manzarası ve ağaçlıklı yeşil alanıyla beğeni topluyor. Mekanımızda müzik yayını gece yarısına kadar devam ettiğinden sevdiklerinizle beraber istediğiniz kadar eğlenebilecek ve vakit geçirebileceksiniz Cemile Sultan Korusu Üsküdar düğün fiyatları için yan taraftaki ‘Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’ formunu doldurabilir veya aşağıda görebileceğiniz telefon numaramızı tuşlayarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Ömürtepe Yokuşu Sok. Kandilli Mah.No:6 Üsküdar

 • Haritadaki Konumu

  Cemile Sultan Korusu Yol Haritası

Cemile Sultan Korusu Düğün Yorumları (4)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Nazlı

Düğün Tarihi: 24.08.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

DÜĞÜNÜMÜ BURADA YAPACAĞIM :) OLDUKÇA HEYECANLIYIM. BERRİN HANIMA KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİ.M

Hande & Ahmet

Düğün Tarihi: 28.07.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Rüya gibi bir düğün oldu.Mekan müziklerimiz ve verdiğiniz yemeklerin ve pastamızın lezzeti hala konuşuluyor.Düğüne gelen herkes çok memnun ayrıldı.Biz çok mutlu olduk.Herkese tavsiye ederim ve çok teşekkürler.

Merve & Okan

Düğün Tarihi: 23.06.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Manzarası,konumu, yemeklerinden çok memnun kaldık. Özellikle banket kısmında Büşra hanıma çok teşekkür ederiz. Ayrıca organizasyon da şahnaz hanım Harika, herkese tavsiye ederim

Mübine & Emre

Düğün Tarihi: 29.06.2019

Gerek Mustafa Bey gerek Berrin Hanım ve tüm ekibi olmak üzere bize hayal ettiğimizin ötesinde bir düğün gerçekleştirdiler. Emeklerinizden güler yüz ve samimiyetinizden dolayı teşekkürlerimizi sunarız .

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.