Beşiktaş Tarihi Düğün Mekanları

Beşiktaş’ın eşsiz tarihi dokusuyla düğün yapmak isteyen çiftler için Beşiktaş’ın en ünlü tarihi mekanları burada. Ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin!

3 firma

Çadır Köşk

Beşiktaş

Çadır Köşk

Yıldız Parkı içindeki iki tarihi köşkten biridir. O tarihlerde Çırağan Sarayı'na ait olan koruda,1871 yılında "Sedir Köşkü" olarak inşa edilmiştir. Beşiktaş - Ortaköy Caddesi üzerinde...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400 kişi

Yemekli Kapasite

%10 30 2 5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları
İstanbul'da düğün yapmak istiyorsan şehrin ruhunu ve tarihini yansıtan bir mekan seçmek isteyebilirsin. Avrupa Yakası'nda düğün yapılacak tarihi mekan açısından en zengin ilçelerden biri de Beşiktaş. Özellikle rustik veya vintage bir düğün yapmayı hayal ediyorsan mutlaka incelemen gereken işletmeler var. İlçenin Ortaköy ve Yıldız Parkı gibi İstanbul'un tarihini yansıtan konumlarda bulunan bu işletmeler düğün yapmak için de yeterli imkanlara sahip. Davet alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için firma profil sayfalarını incelemeye başlayabilirsin. Bu sayfalarda bulunan fotoğraflar, firma detayları, kapasite ve fiyat aralıkları sayesinde mekanları rahatlıkla değerlendirebilirsin. Sayfada bulamadığın ayrıntılar ve sana özel fiyat teklifleri için firmalarla kolayca iletişime geçebilirsin.