Masal Garden
 • Kapasite
  200 - 2000 Kişi

 • Min. Yemekli
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Masal Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Masal Garden Kapasite

Masal Garden - Söz, Nişan Mekanları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Masal Garden
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 2000
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 2000

Masal Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Dilek feneri
Evet
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Yok
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Masal Garden Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Masal Garden Hakkında

Sakarya söz nişan mekanları arasında Barn’ı, sahip olduğu alan düzenlemesi ve kullandığı aksesuarlarla dikkatleri üzerine toplayan Masal Garden adının özelliklerini taşıyan masal gibi bir nişan ortamında davetlilerini misafir ediyor. Ünlü isimlerin fotoğraf çekimleri ve özel davetleri için tercih ettiği bir mekan olmamız tanınırlığımızın ve beğeni kazandığımızın kanıtı diyebiliriz. Tüm çiftlerimize mutluluğa attıkları ilk adımda destek olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Davet Alanları

Açık havada söz veya nişan yapmayı arzulayanların da ben kapalı bir salondan yanayım diyenlerin de isteklerine karşılık verebileceğimiz alternatiflerimiz var. Çim zemin üzerine kurulu bahçemizde ve kapalı alanımız olan Barn’da yemekli davetleriniz de dahil 2000 kişilik organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Alanlarımız oldukça ferah ve konforlu. Bahçemiz gayet geniş ve tenha bir alandan oluşuyor. Barn içinde ortamı daraltacak büyük kolon veya alçak tavan faktörleri bulunmuyor.

Dekorasyon

Nişanınız için dilden dile dolaşacak bir alan dekorasyonu düzenliyoruz. Beyaz napolyon sandalyelerimiz ve yuvarlak masalarımızda keyifli söz, nişan törenleri geçireceksiniz. Dizaynımızda ağırlıklı olarak ahşap aksesuarlara rastlayacaksınız. Çember ve sütun taglar, isimlik ve tabelalar gibi daha pek çok dekoratif eşyamız ahşaptan. Bu yüzden doğallığımızı yansıtacak renkleri kullanmaya dikkat ettik. Masa örtülerimiz ve süslemede kullanılan tüller beyaz, runnerlarımızın sarı olması buna örnek teşkil ediyor. Renkli çiçeklerimiz tasarımımızın vazgeçilmezi.

Hizmetler

Sakarya Masal Garden Düğün Salonu nişanlarınızda A’dan Z’ye tüm hizmetleri sağlamak için uzman organizasyon danışmanlarıyla çalışıyor. Özel bir organizasyon firması belirlediyseniz onlarla ortaklaşa bir düzenleme sürdürebiliriz. Bu ortaklık catering firmaları için de geçerli bir durum fakat mekanımızdaki lezzetli yemeklerimizi denemeden karar vermemenizi öneririz. Müzik ve DJ hizmetimiz enerjinizi en yüksek seviyeye çıkaracak.

Hem göze hitap eden hem alanımızın her köşesini pırıl pırıl yapan güçlü bir aydınlatma sistemimiz var. Çiftlerimizin sıklıkla tercih ettiği Barn’ımızda siz de nişanınızdan kareler edinmek için mekanımızın anlaşmalı olduğu fotoğraf firmasını veya dışarıdan bir fotoğrafçıyı tercih edebilirsiniz. Nişan tepsisi, çikolatası, süslemesi gibi bu özel güne has detayların hepsini hizmetinize sunuyoruz.

Enfes tatlardan oluşan bir menü, tüm sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz geniş alanlar, mest olacağınız doğal bir o kadar da otantik ambiyans, ilgili ve profesyonel çalışan kadrosu kısacası nişan veya söz organizasyonunuzda bulunmasını isteyeceğiniz her şey için sizi mekanımıza davet ediyoruz. Masal Garden fiyatları da çiftlerimiz için önemli bir etken ve bunun hakkında detaylı bilgileri, merak ettiklerinizi iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kayalar memduhiye Mahallesi, 54200 Erenler / Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Masal Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.