Söz, Nişan Mekanları Sakarya

Inn Garden

 • Kapasite
  100 - 3000 Kişi

 • Min. Yemekli
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Inn Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Inn Garden Kapasite

Inn Garden
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 3000
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 3000

Inn Garden Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 600
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 600

Inn Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Evet
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Yok
Boş mekan kiralanabilir mi?
Hayır
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Inn Garden Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Inn Garden Hakkında

Söz ve nişan törenleriniz için birbirinden güzel süslemeleri mekanımıza taşıyor, davetinizi dakikası dakikasına planlayarak törende ihtiyacınız olacak tüm aksesuarları tedarik ediyoruz. Inn Garden Sakarya’da söz ve nişan törenleri için geniş kapasiteli kır bahçesi ve davet salonuyla hizmet veriyor. Organizasyon sektöründe faaliyet göstererek biriktirdiğimiz deneyimle en güzel konsept davetler için kapılarımızı açıyor, baktıkça mutlu olacağınız fotoğraflar için özel dekorasyon köşeleri oluşturuyoruz.

Davet Alanları

Inn Garden’da düzenlemek istediğiniz söz ve nişan törenleri için panoramik doğa manzaralı kır bahçemiz kapılarını açıyor. 1000 ila 2000 misafirin katılacağı davetleriniz için uygun olan bahçemizde katılımcı sayısına ve davet özelliklerine uygun bir oturma düzeni oluşturuyoruz. İç mekanda gerçekleşecek törenler için de hizmet vermemize imkan tanıyan 500 ila 750 kişi kapasiteli, yüksek tavanlı bir salonumuz mevcut.

Dekorasyon

Inn Garden’da beyazın zarafetini ahşabın getirdiği ve bahçemizin doğasına çok yakışan rustik havayla birleştiriyoruz. Beyaz örtülü masaları beyaz napolyon veya ahşap katlanır sandalyelerle birlikte kullanıyor, hasır suplalar tercih ediyoruz. Masa süslemesi için yararlandığımız çiçekler sepetlere, saksılara veya ahşap vazolara yerleştiriliyor. Dallardan yapılan kemerleri beyaz tüller, çiçekler ve yeşil yapraklarla süsleyerek gelin yolunu oluşturuyoruz.

Bahçemizde yer verdiğimiz dekor köşeleri, mutlu anlarla dolu töreninizi fotoğraflarla ölümsüzleştirmeniz için ideal. Bu köşelerde oymalı vintage kanepe ve berjerleri otantik desenli halılarla birlikte kullanıyoruz. Eskitme sehpalar, nostaljik telefonlar ve retro görünümlü bavulların oluşturduğu dekor, fotoğraflarınıza eskinin zarif ruhunu taşıyor. Fonda beyaz tüller ya da oymalı ahşap çerçevelerle çiçek motifli resimlere yer veriyoruz.

Hizmetler

Adapazarı nişan yerleri arasında yer alan Inn Garden’da davetlerinize etkinlik planlama ekibimiz eşliğinde hazırlanıyor, mekan süslemesini beğenilerinize uygun olarak yapıyoruz. Söz ve nişan törenlerinin olmazsa olmazı nişan tepsisini uygun konseptte hazırlıyor, nişan çikolatası hizmeti veriyoruz. Davetinize keyif katacak şarkılar başarılı sanatçımız eşliğinde çalınırken fotoğraf ve video ekibimiz mutlu anlarınızı mükemmel karelere dönüştürüyor.

Hayallerinizdeki konsepti uygulayarak size özel şekilde süslediğimiz Inn Garden’da söz ve nişan törenlerinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Tüm sevdiklerinizin katılımına imkan tanıyan geniş bahçemizde mükemmel kareler için tasarladığımız fotoğraf köşelerinden de yararlanabilir, ikramdan müziğe her konuda bize güvenebilirsiniz. Adapazarı’nda nişan yapılacak yerler arasında bulunan Inn Garden’da tatlı bir kutlama için hemen aşağıdaki bilgileri kullanarak bizle iletişime geçebilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Karakamış Mah. Türbe Cad. No:105 Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Inn Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.