Söz, Nişan Mekanları İstanbul

Üsküdar Park

Üsküdar Park

Üsküdar Park Hakkında

Üsküdar Park, 5 yıldır Anadolu Yakası söz nişan mekanları arasında hizmet veriyor. Üsküdar Belediyesi bünyesinde özel işletme sıfatıyla faaliyet gösteriyoruz. 10 kişilik bir kadroyla çiftlerimizin mutlu günlerine hazırlanıyoruz. Hem açık hem de kapalı davet alanları bulundurmamızla takdir topluyoruz. Bizi ön plana çıkaran en önemli özelliğimiz ise nefes kesen Boğaz manzaramız.

Davet Alanları

Üsküdar Park bünyesinde 1 adet açık, 1 adet de kapalı davet alanı bulunuyor.

●Açık alanımız bahçemizden ve seyir terasımızdan oluşuyor. Her tarafı yeşil bitkilerle donatıyoruz. Burada muhteşem Boğaz manzaramıza karşı 100 misafiri aynı anda ağırlayabiliyoruz.
●100 kişilik kapasiteye sahip olan kapalı alanımız, açılır kapanır tavan sistemiyle ve duvarlarının tamamen camekan kaplı olmasıyla dikkat çekiyor. İhtiyacınıza uygun büyüklükte bir dans pisti oluşturabiliyoruz. Boğaz manzarasını buradan da izlemeniz mümkün.

Dekorasyon

Açık alanlarımızda ahşap kare masalarla ve kahverengi deri kaplı koltuklarla hizmet veriyoruz. Kapalı alanlarımızda ise ahşap kare masalarımıza krem rengi kumaş kaplı koltuklar eşlik ediyor. Nişan köşenizi beyaz güllerle, altın rengi metal bir nişan tagıyla, beyaz şifon tüllerle ve loş sarı bir ışık yayan lambalarla oluşturuyoruz. Cam tablalı altın rengi sehpaların üzerine nişan tepsiniz ve konseptinize uygun diğer aksesuarlar yerleştiriliyor.

Hizmetler

Üsküdar nişan mekanları arasında yer alan Üsküdar Park‘ta söz ve nişan çiftlerini en gelişmiş teknolojileri kullanarak kurduğumuz ses sistemimizle karşılıyoruz. Bu sayede eğlence ve dans dolu törenlerin kapılarını açıyoruz. Mekanımızda ayrıca barkovizyon imkanı da mevcut. 1.500 taşıt kapasiteli 3 katlı otoparkımız misafirlerimizin kullanımına açılıyor. Çiftlerimiz dilerlerse kendi anlaştıkları bir organizasyon firmasını mekanımıza çağırarak istedikleri nişan konseptini oluşturabiliyor.

Yiyecek / İçecek

Davetleriniz için 4 farklı menü seçeneği sunuyoruz. Menüler üzerinde isteklerinize uygun şekilde düzenlemeler yapabiliyoruz.

●Tavuk Menü: Çorba, tavuk ızgara, pilav, salata, Hamsiköy sütlacı, baklava
●Et Menü: Çorba, et ızgara, pilav, salata, Hamsiköy sütlacı, baklava
●Köfte Menü: Çorba, ızgara köfte, patates, pilav, salata, Hamsiköy sütlacı, baklava
●Karışık Köfte Menü: Çorba, kaşarlı ve sade ızgara köfte, patates, pilav, salata, Hamsiköy sütlacı, baklava

Çiftlerimiz dilerse ikram için kendi anlaştıkları bir catering firmasıyla da çalışabilir.

Üsküdar Park çiftlerini nezih bir ortamla ve huzur dolu bir manzarayla karşılıyoruz. Hatırladıkça mutlu olacağınız söz ve nişan törenlerine ev sahipliği yapabilmek için her türlü profesyonel hizmeti tek bir çatı altında topluyoruz. Üstelik ödeme kolaylıklarımızla ve erken rezervasyonlara özel avantajlarımızla bütçenizi desteklemeyi de ihmal etmiyoruz. Aşağıdaki iletişim bilgilerimiz ya da yandaki formumuz üzerinden anında bize ulaşarak Üsküdar söz nişan fiyatlarımızı öğrenmeniz mümkün.

Üsküdar Park Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Teras Yüksek tavan
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Kale manzaralı Panaromik manzara Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Hayır
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Hayır
Alkol servisi
Yok
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Üsküdar Park Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Ebru & Ahmet

Düğün Tarihi: 15.08.2022

Nişan törenimizi hayal ettiğimiz gibi güzel manzaralı ve ferah bir mekanda gerçekleştirdik. Üsküdar Park gerçekten Boğazın İncisi :)

Rabia & Mahsun

Düğün Tarihi: 29.08.2022

NİŞAN GECEMİZ İÇİN ÜSKÜDAR PARK'I SEÇTİK VE ÇOK MEMNUN KALDIK. GENİŞ FERAH BİR MEKAN. BAHÇESİ VE MANZARASI HARİKAYDI.

Zeynep & Okan

Düğün Tarihi: 06.08.2022

Misafirlerimizi ağırlamamıza yardımcı olan tüm ekibe teşekkür ederiz. Mekanın ses sistemi sayesinde gönlümüzce eğlendik :)

Duygu & Cemal

Düğün Tarihi: 24.06.2022

Kardeşimin nişanı için Üsküdar Park'ı seçtik ve çok memnun kaldık. Kına gecemi de aynı mekanda yaptık müzikleri ve eğlencesiyle tam istediğimiz gibi bir gece oldu.

Hilal & Onur

Düğün Tarihi: 10.06.2022

SÖZ NİŞAN VE KINAYI BU MEKANDA YAPTIK. HERKESE TAVSİYE EDERİZ.

Bilge & Volkan

Düğün Tarihi: 14.05.2022

Nişan ve kına gecesi için güzel bir mekan. Hayal ettiğimiz gibi eğlendik. Artık ailece toplanıp kahvaltı ve yemek yemek için güzel manzaralı bu mekanı tercih ediyoruz. Çalışanlar ilgili, kahvaltı menüsü zengin ve yemekler lezzetli ...

Dilek & Levent

Düğün Tarihi: 06.05.2022

ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ ÜZERİNE BU MEKANI KEŞFETTİM. KINA GECEMİZDE HERKES ÇOK YARDIMCI OLDU VE ÇOK EĞLENDİK. SES SİSTEMİ HARİKAYDI. EĞLENCE İÇİN ALAN ÇOK MÜSAİT VE HAVALANDIRMA MEVCUT. MEKAN SAHİPLERİNDEN TÜM ÇALIŞANLARA KADAR HERKESE TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİZ.

Sema & Hasan

Düğün Tarihi: 27.03.2022

Daha önce kahvaltı için geldiğim mekanda nişan organizasyonu yaptık. işletme sahibi ve çalışanların ilgisinden çok memnun kaldı. Salon kısmının güneşliğini kapattıklarında hanımların rahatça eğlenmesini sağlamaları , bahçe kısmı da beylerin sohpet etmeleri için gayet uygun oldu. Ayrıca parkın... devam 

Elif & Ahmet

Düğün Tarihi: 20.03.2022

NİŞAN TÖRENİMİZİ UNUTULMAZ BİR GECE OLMASINA KATKI SAĞLADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. YEMEKLER GÜZEL PERSONEL İLGİLİ MANZARA İSE MÜTHİŞTİ.

Kübra & İdris

Düğün Tarihi: 22.01.2022

KIZ İSTEME VE SÖZ TÖRENİMİZİ ÜSKÜDAR PARK 'TA YAPTIK VE GECE BOYUNCA İLGİ VE ALAKALARINI EKSİK ETMEYEN TÜM ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR EDERİZ. HER ŞEY ÇOK GÜZEL VE EKSİKSİZDİ. MEKANIN MANZARASI GÜNÜMÜZÜ EŞSİZ KILDI.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.