Saklıköy Cafe Restaurant

E-posta Gönder

Saklıköy Cafe Restaurant Hakkında

Hayatınızda yeni bir başlangıç yaptığınız nikah töreniniz ardından; sevdiklerinizle nikah sonrası yemek yiyebileceğiniz bir mekân mı arıyorsunuz? Öyleyse; Saklıköy Cafe Restaurant tam size göre!

Derseniz ki, ‘’Saklıköy Cafe nerede?’’; o halde hemen açıklayalım, Üsküdar’da bulunan mekânımız Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi’nde yer alıyor.

200 kişiye kadar konuklarınızı ağırlayabileceğimiz mekânımızın açık ve kapalı alanı da mevcut. Dilediğiniz konumda nikah sonrası yemeğinizi gerçekleştirebiliriz.
Muhteşem bir tasarıma sahip mekânımızda; modern çizgilerle, klasik tasarımları bir arada görmeniz mümkün.

Taş binamızın içerisindeki vintage pencereler ve renkli ışıklandırmalarla sizi eski dönemlere götürürken; krem ve kahve tonlarında düğmeli sandalyelerimiz, ahşap masalarımızla modern dönem konforunu da unutmuyoruz.

Konseptinize göre dilediğiniz tonlarda renklendirebileceğimiz merdivenlerimize kadar her detay sizin için hazırlanmış oluyor! Öncelikli olarak da yemeklerimiz…

Geniş menümüzden dilediğinizi seçebileceğiniz gibi özel olarak menü oluşturmanız da mümkün. Hatta usta aşçılarımız; minik misafirleriniz için çocuk menü, vejetaryen misafirleriniz için vejetaryen menü de oluşturabilirler. Böylelikle tüm konuklarınızın taleplerine cevap vererek, hepsini memnun edebiliriz. Nikah sonrası organizasyonlarımızda ilk amacımız çiftimiz tabii ki. Fakat konukların memnuniyetinin, çiftin mutluluğunu etkilediğinin bilincinde olarak servis veriyoruz. Her konuğumuz bizim için çok kıymetli.

Siz de kendinizin ve konuklarınızın el üstünde tutulacağı, kusursuz hizmet anlayışını ilke edinmiş bir mekân arayışındaysanız; formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, nikah sonrası yemek fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Gülcem Sok. No:20/14 Üsküdar

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Saklıköy Cafe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.