Nomads
 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Yemekli
  3.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nomads Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
3.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
3.000 TL'den fazla

Nomads Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Nomads Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Balkon Deniz kenarında Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Ada manzaralı Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Panaromik manzara Şehir manzaralı Tarihi yerler
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Nomads Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Kosher

Nomads Hakkında

Nomads, ilk şubesi 2001’de Amsterdam’da açıldıktan sonra 2010’da İstanbul’a gelen bir mekan. İç dizaynımız, dünyaca ünlü mimar Rob Wagemans’ın mimarlık ofisi Concrete imzalı. Doğu’nun müzik, mutfak, sanat, kültür ve eğlence değerlerini yenilikçi ve eklektik bakış açılarıyla yorumluyoruz. Beyoğlu nişan mekanları arasında profesyonel dansçılarımız, dünya çapında adını duyurmuş DJ’lerimiz ve Fransız otel zinciri Accor Group çatısı altında tescillenen hizmet kalitemizle yer alıyoruz.

Davet Alanları

İstanbul’un en büyük tarihi değerleri arasındaki Maksim Gazinosu’nun yerine inşa edilen Taksim Sofitel Otel’in teras katında yer alıyoruz. Toplamda 1 adet açık, 1 adet de kapalı davet alanına sahibiz.

●Açık davet alanımız, doğal çim zeminli bir bahçe kimliğiyle hizmet veriyor. Burada toplamda 200 kişinin katılacağı davetler düzenlemeniz mümkün.
●Kapalı alanımız, Adalar ve Boğaz manzaralı özel terası bulunan bir salon. Dans pisti için büyük bir alan ayrılan bu salonda 200’e kadar davetlinin katılacağı söz ve nişan törenleri gerçekleştirebilirsiniz.

Dekorasyon

Nomads İstanbul’da Batı ve Doğu tarzlarının bir araya geldiği eşsiz bir mekan niteliği taşıyor. Kuzey Afrika ve Orta Doğu’dan aldığımız mimari ilhamı Rob Wagemans’ın anavatanı olan Hollanda’dan gelen materyal modern anlayışla buluşturuyoruz. Mekanımızda ahşap masa ve sandalyeler, minder ve kanepelerle tasarlanan loca köşeleri, otantik avizeler, Arap evlerinin bahçelerinden ilham alınarak oluşturulmuş peyzaj düzenlemeleri, el yapımı egzotik lambalar ve çok daha fazlası mevcut.

Hizmetler

Nomads çiftleri, söz ve nişan törenlerini Türkiye’nin ve dünya’nın dört bir köşesinden gelen 10’dan fazla performans sanatçısının gösterileri eşliğinde gerçekleştiriyor. Performanslarımız töreninizin hangi faslında olunduğuna bağlı şekilde farklı konseptlere bürünebiliyor. Dansçılarımız İstanbul, Mısır ve Fas’taki atölyelerde özel tasarımcılarımızın imzasıyla dikilen kostümlerini giyiyor. Tasarımcılarımız elbette bu kostümlerin koreografiye ve müziğe uyum sağlamasına dikkat ediyor.

Yiyecek / İçecek

Nomads mutfağında dünyanın her köşesinden gelen lezzetlere hakim isimler çalışıyor. Aşçılarımız Kuzey Afrika, Orta Doğu, Hatay, Gaziantep ve Yunanistan mutfaklarının en sevilen tatlarını bir araya getirerek muhteşem bir sentez ortaya çıkarıyor. Bakır tepsilerde yaptığımız sıra dışı sunumlarla da lezzetlerimizin kültürel kimliğini yansıtıyoruz. Ekmeklerimizi Antakya bölgesinin özel teknikleri ve reçeteleriyle hazırlıyoruz. Deneyimli barmenlerimizle size leziz kokteyller sunuyoruz.

5 yıldızlı otel konfor ve imkanlarını özel mimarili bir konsept mekanda size sunuyoruz. Dans performanslarımızla ve DJ’lerimizin yepyeni bir yorum kazandırdığı müziklerimizle İstanbul’un en keyifli mekanları arasına giriyoruz. Aşağıdaki iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize hemen ulaşıp yerinizi ayırtabilir ya da yandaki formu doldurup bize göndererek Nomads nişan fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Gümüşsuyu, Sıraselviler Cd. Sofitel Roof No:13, 34437 Taksim/İstanbul

 • Adres tarifi:

  Nomads İstanul, Taksim Meydanında, Tarihi Maksim Gazinosu'nun bulunduğu alana inşa edilen ve Maksim Gazinosu'nun tarihi dokularını da koruyup barındıran ünlü Fransız Accor Group'a bağlı Luxury segmentinde olan Sofitel Hotel'in terasında konumlanmaktadır.

 • Haritadaki Konumu

  Nomads Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.