• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Yemekli
  1.500 - 3.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İnziva Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.500 - 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

İnziva Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

İnziva Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Şehir dışında Teras Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Yok
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

İnziva Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

İnziva Hakkında

İnziva, 12 dönümlük bir arazi içerisinde 2005 yılında kuruldu. Davet sektörüne de merak salıp Silivri söz nişan mekanları arasına girmeye karar verdiğimizde ise yıl 2019’du. Biz de dönemin tüm trendlerine uygun şekilde mekanımızı donatma fırsatı bulduk ve böylece 3 yıldır sektörün aranan isimlerinden biri haline geldik. Bizi farklılaştıran en önemli noktalar arasında çiftlik evi konseptimiz ve havuz başı davetlere uygun alan sunmamız gösterilebilir.

Davet Alanları

İnziva’da hem iç hem de dış mekan davetleri gerçekleştirebilirsiniz. Her yanı ağaçlarla çevrili bahçemiz havuz başında yer alıyor ve 150 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip. 2 farklı alana sahne kurulumunu yapabilir ve çimler üzerine dans pistimizi yerleştirebiliriz. İç mekanda gerçekleşecek davetleriniz için 250 metrekarelik şömineli büyük salonumuz 50 kişilik kapasitesiyle hizmetinizde. Burada da isteğe bağlı pist kurulumu yapabiliyoruz. Ayrıca havalandırma ve iklimlendirme konusunda en gelişmiş ekipmanı kullandığımızın da altını çizeriz.

Dekorasyon

Doğanın kendi güzelliğiyle süslediği mekanımızda sade bir dokunuş için açık renklere ağırlık veriyoruz. Dikdörtgen ya da yuvarlak olabilen masalarımız beyaz örtülerle örtülüyor ve beyaz tiffany sandalyelerle çevreleniyor. Altın rengi, kristal detaylı şamdanlarla, zarif çiçek aranjmanlarıyla ve altın rengi çerçeveli aynalı suplalarla masa dekorasyonu tamamlanıyor. Nişan fotoğraflarınız için neon yazılar, beyaz tüller ve çiçeklerle süslediğimiz nişan kemeri sizi bekliyor. Anlaşmalı organizasyon firmamız sayesinde her köşeyi hayallerinizdeki gibi süsleyebilsek de eğer siz kendi anlaştığınız bir firmayla çalışmak isterseniz bu da gayet mümkün.

Hizmetler

Mekanımız ışık, ses ve sahne sistemleri kurulumunu üstlenerek davetinizin bir festival tadında geçmesini sağlıyor. İsterseniz sizin adınıza mekanımıza müzisyen davet edebilir, isterseniz de sizin seçtiğiniz bir ismi ağırlayabiliriz. Çiftlerimizin davet başlamadan önce hazırlıklarını tamamlayabileceği bir gelin odası bünyemizde mevcut. Nişan tepsisi ve çikolatası gibi hizmetler de İnziva tarafından sağlanıyor. Ayrıca İnziva Çiftlik Evi Silivri’de size hem davetinizi gerçekleştirme hem de konaklama imkanı vermesiyle öne çıkıyor. 5 odalı villamızda manzaranın sizi sarıp sarmalayacağı bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Davetlerinizde masaları donatacak ikramlar için sabit bir menü oluşturmak yerine tüm ayrıntıları sizin taleplerinize göre şekillendirmeyi tercih ediyoruz. Anlaşmalı catering firmamız sayesinde tüm isteklerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Eğer davetiniz 50 kişiye kadar katılımın olacağı butik bir davetse mekanımıza şef çağırarak da ikramlarınızı hazırlayabiliriz. Bu amaç için uygun, tam donanımlı bir mutfak bünyemizde mevcut.

Doğanın içinde, tamamen sizin hayallerinizdeki daveti tasarlıyoruz. Havuz başı davetlerdeki başarısı ve çiftlik evi konseptinin getirdiği sıcak ortamıyla öne çıkan mekanımızda gözlerden uzak, sadece size ve misafirlerinize özel bir söz ya da nişan töreni gerçekleştirebilirsiniz. Hemen detayları öğrenmek için aşağıdaki İnziva Çiftlik Evi iletişim bilgilerimiz veya yandaki fiyat teklifi formu aracılığıyla bizimle temasa geçmeniz yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  gazitepe mah. gümüşler sok. no:55 silivri/istanbul

 • Haritadaki Konumu

  İnziva Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.