Söz, Nişan Mekanları İstanbul

Bakırköy Botanik Park

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bakırköy Botanik Park Hakkında

Düğününüzü yeşillerle süslüyor, çiftlerimize harika doğamızda unutulmaz bir düğün organize ediyoruz.

Biz kim miyiz? Bakırköy Botanik Park düğün organizasyonları için çalışan bir ekibiz.
Bakırköy Belediyesine bağlı olarak yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Bir belediyeye bağlı olmamız çoğu zaman çiftlerimize güven veriyor, biz de bu güvenin arkasını dolduruyoruz. Çünkü bize güvenmekte haklısınız. İşinde doğru kişilerle çalışıyor, belediye profesyonelliğini davetlerinizde görebiliyorsunuz. Düğün sahiplerine verdiğimiz sözlerin gerçek olmama ihtimali dahi yok. ''Yapabiliriz.'' dediğimiz her şeyi layığıyla yerine getiriyoruz.

Büyük mutlulukların kutlandığı bu güzel organizasyonlar için harikulade bir atmosferimiz var. Misafirlerimiz çoğu zaman şaşkınlık yaşıyor. Bu denli şehrin içerisinde bir alan hele ki İstanbul gibi taş binalarla sarılı bir şehir... Bu şehrin içerisinde yeşiller içerisinde sevimli havuzlar ve minyatür bir gölün yamacında kutluyoruz evliliğinizi. Yeni hayatınıza attığınız ilk adımda yanınızda olmanın mutluluğu ile...
Düğününüz nasıl olsun isterdiniz?

Bir kır bahçesinde mi yoksa göl kenarında mı?

İkisini de Bakırköy Botanik Park olarak sunmamız mümkün.

İsteğiniz ışığında çözüm ortaklarımızla masaya oturarak davetiniz için uygun ortamı parkımızda yaratıyoruz. Kimi zaman bistrolar kimi zaman da masalarla donatıyoruz davet alanımızı.
Yemekli organizasyon talep ederseniz catering hizmeti sağlıyor, ikramlarınızın taze ve kaliteli olmasına önem gösteriyoruz.

Dışarıdan getirebileceğiniz organizasyon firmasına da açık olan mekânımızda nice çiftin mutluluğuna imza attık. Ağaçlarımızın arasından ışıklandırmalar, yemek kokusuyla bütünleşen ağaç kokuları...
Çiftlerimiz için tek avantajımız burada organizasyon gerçekleştirebilmeleri de değil üstelik. Aynı zamanda doğayla iç içe olan bu alanda çok güzel düğün çekimlerini de gerçekleştirebiliyoruz.

Çoğu çift düğün çekimlerini düğün öncesi gerçekleştirse de bazı çiftlerimiz düğünlerine birkaç saat erken gelerek bu çekimleri gerçekleştirebiliyorlar. Çekimler için değerlendirebilecekleri vosvos, unicorn gibi çeşitli figürlerimiz de bulunuyor. Bakırköy Botanik Park düğün fotoğrafları görenlerin beğenisini topluyor…

Siz de tüm bu avantajlarımızdan yararlanmak istiyorsanız; Bakırköy Botanik Park düğün iletişimi için ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle irtibata kurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bakırköy, Alpay İzer Sk, 2-6, 34180 Kartaltepe/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Bakırköy Botanik Park Yol Haritası

Bakırköy Botanik Park Düğün Yorumları (2)

Ebru

Düğün Tarihi: 29.08.2015

Öncelikle ilgi alaka muhteşem bir mekan ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut organizasyondaki kişilerden çok memnun kaldım kendilerine teşekkür ediyorum masa düzeni süslemeler çok iyiydi görselliği gayet iyiydi sade ve şık görselliği yemekli bir organizasyondu yemekler çok iyiydi konuklarım çok... devam 

Ülgen

Düğün Tarihi: 15.04.2015

Düğünümüzü bu mekanda yaptık ve mekana bağlı olan organizasyon firmasıyla çalışarak güzel ve şık bir mekan oluşturduk. Yemeklerinden de çok memnun kaldık. Yeni evlenen çiftlere de tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.