Yıldız Çatı Restaurant*

Yıldız Çatı Restaurant
Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü'nde bulunan ve Boğaz'ın enfes manzarasına geniş bir cepheden bakan restoranımız, üniversite mensuplarımız dışındaki misafirlerimiz için keşfedilmemiş mekan olarak adlandırılmaktadır.

Uygun fiyat ve menü alternatifleriyle, konusunda iddialı olan restoranımız 11.00-24.00 saatleri arasında tüm misafirlerimize alacart hizmet vermektedir. Kışın 160 kişi, yazın 250 kişi kapasiteye sahiptir. Ayrıca düğün, nişan, grup yemekleri, kokteyl ve şirket organizasyonları gibi etkinliklere ev sahipliği yapan restoranımız müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalarıyla tercih edilen mekanlar arasına girmiştir.

Restoranımızda istenildiği taktirde süsleme, canlı müzik, Dj, kamera gibi alternatif hizmetlerde sunulmaktadır.

Ayrıca otopark sorunu olmayan restoranımızın nezih ortamına tüm misafirlerimizi beklemekteyiz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
V&K Vuslat & Kamer Düğün Tarihi: 12/12/2015

Ben nişanımı bu mekanda gerçekleştirdim.Yemekler,garsonların hizmetleri,müzik şahaneydi.Gelen tüm misafirlerimiz de çok mutluydular.Mekanın manzarası ayrı bir güzel. İstanbul'u kuş bakışı seyrediyorsunuz .Restaurant'ın içi de çok şık ve yalın.Düğün ve nişan için İstanbul'da düşünülecek ender yerlerden biri.. mekan alanı daha da büyütülmeye gidilecekmiş sanırım.Çok doğru bir karar.

V&K Vuslat & Kamer Düğün Tarihi: 12/12/2015

Nisanimizi burda yaptik.Gerek sorumlu mudur Hasan Bey gerek se tum calisanlarin ilgisi alakasi hizmeti en ust duzeydeydi.Yemekler cok lezzetliydi.Mekanin ambiyansi ve manzarasi muhtesemdi.Herkese burayu tavsiye eder emegi gecenlere ve nisanimizi kusursuz yapmamiza vesile olanlara sonsuz tesekkurlerimizi iletiyoruz. Kamer D.

DA damla Düğün Tarihi: 08/09/2014

Mekan gelin ve damatla özel olarak çok ilgileniyor. Canlı müzik güzeldi solist bir hanımefendi vardı istediğimiz gibi parçalar çaldılar. yemekleri lezzetliydi zaten öncesinde bir tadım oldu. Mekana ulaşım kolaydı konuklarımız için otopark mevcuttu. Düğünümüzün olduğu yer kapalıydı ancak önümüzdeki açık terasta davetliler sigara içmeye ya da hava almaya çıkabildi. Mekanı kayınpederimin üniversitede çalışan olması sebebiyle seçmiştik ancak her şeyiyle çok memnun kaldık düğünümüz talep ettiğimiz gibi gerçekleşti.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Yıldız Çatı Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Yıldız Çatı Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap