Sosyal Tesisler İstanbul

Eyüp Kültür Sanat Merkezi

Eyüp Kültür Sanat Merkezi
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Eyüp Kültür Sanat Merkezi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Eyüp Kültür Sanat Merkezi 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğün dışında mezuniyet törenleri, nişan, baby shower, kurumsal etkinlikler, kına, doğum günü, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

500-750

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Hakkında

Standartlaşmış kalitesi ve kendini ispat etmiş hizmetleri ile Eyüp Kültür Sanat Merkezi Eyüp/İstanbul’da uzun yıllardır faaliyet göstermeye devam ediyor. Sosyal bir tesis olma özelliği gösteren mekânımızda çok sayıda ve nitelikte hizmet içeriğimiz bulunuyor. Bu hizmetlerden bir tanesi ve belki de en kapsamlısı ise organizasyonlara yaptığımız ev sahipliği diyebiliriz. Tesisimizde düğün, nişan merasimi, nikâh töreni ve kına gecelerinden tutun da kurumsal etkinliklere, kokteyllere ve özel davetlere kadar her türden toplu organizasyonu başarı ile düzenliyoruz.

Düğün mekânı arayışında olan çiftlerimize bu konuda onların içini rahatlatacak birkaç bilgi vermek istiyoruz. Bu konuda profesyonel olarak hizmet veriyor ve alanında uzman ve geniş bir çalışan kadrosu ile kusursuza yakın işler yapıyoruz. En başarılı organizasyon firmalarına taş çıkaracak nitelikte yaptığımız tasarımlar ve düzenlemeler ile son derece şık ve çiftlerimize özel düğün hazırlıkları yapabiliyoruz. Masa ve sandalye düzenlemelerinden örtü ve giydirmelerine, şamdan ve çiçekler gibi süsleme ve aksesuarlardan oturma düzenlerine kadar her detay ile ince ayrıntılarına kadar ilgileniyoruz.

Davet alanımız yüksek tavanlı bir yapıya sahip ve inşası sırasında kolonsuz olarak planlanarak yapılmış. Bu sebeple çok ferah ve aydınlık bir ortamımız var. Burada banket düzeninde 500 kişilik davetleri rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Kokteyl düzeninde ise bu sayı daha da artıyor. Kalabalık aile ve geniş arkadaş çevresi olan çiftlerimize uygun olacağını düşünüyoruz.

Eyüpsultan’da bulunan merkezimiz Pierre Loti tepesine çok yakın bir mesafede ve şehrin tam merkezinde bulunuyor. Bu sebeple hem eşsiz bir İstanbul manzarasına sahibiz hem de şehrin her yerinden gerek toplu taşıma gerek ise kişisel araçlar ile kolaylıkla ulaşılabiliyoruz.

Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğünlerimizin içeriklerini çiftlerimize göre belirliyor ve fiyatlandırmayı da buna göre yapıyoruz. Daha detaylı bilgi ve kampanyalarımız için bize sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Merkez Mahallesi Silahtarağa Caddesi No: 18 Eyüp

 • Haritadaki Konumu

  Eyüp Kültür Sanat Merkezi Yol Haritası

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Düğün Yorumları (1)

Elif & Serbay

Düğün Tarihi: 20.10.2018

İlgi ve alaka üst düzeydi , verilen sözlerin hepsi yerine getirildi. Özellikle Mine hanım'a tekrardan teşekkür ediyoruz. Salon yüksek tavan olması ve görüşü engelleyecek hiç bir kolon olmaması konuklarımız tarafından özellikle çok beğenildi. Bütün çiftlere tavsiye ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.