Eyüp Kültür Sanat Merkezi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Eyüp Kültür Sanat Merkezi
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Sık Sorulan Sorular

Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Eyüp Kültür Sanat Merkezi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Eyüp Kültür Sanat Merkezi 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğün dışında mezuniyet törenleri, nişan, baby shower, kurumsal etkinlikler, kına, doğum günü, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Hakkında

Standartlaşmış kalitesi ve kendini ispat etmiş hizmetleri ile Eyüp Kültür Sanat Merkezi Eyüp/İstanbul’da uzun yıllardır faaliyet göstermeye devam ediyor. Sosyal bir tesis olma özelliği gösteren mekânımızda çok sayıda ve nitelikte hizmet içeriğimiz bulunuyor. Bu hizmetlerden bir tanesi ve belki de en kapsamlısı ise organizasyonlara yaptığımız ev sahipliği diyebiliriz. Tesisimizde düğün, nişan merasimi, nikâh töreni ve kına gecelerinden tutun da kurumsal etkinliklere, kokteyllere ve özel davetlere kadar her türden toplu organizasyonu başarı ile düzenliyoruz.

Düğün mekânı arayışında olan çiftlerimize bu konuda onların içini rahatlatacak birkaç bilgi vermek istiyoruz. Bu konuda profesyonel olarak hizmet veriyor ve alanında uzman ve geniş bir çalışan kadrosu ile kusursuza yakın işler yapıyoruz. En başarılı organizasyon firmalarına taş çıkaracak nitelikte yaptığımız tasarımlar ve düzenlemeler ile son derece şık ve çiftlerimize özel düğün hazırlıkları yapabiliyoruz. Masa ve sandalye düzenlemelerinden örtü ve giydirmelerine, şamdan ve çiçekler gibi süsleme ve aksesuarlardan oturma düzenlerine kadar her detay ile ince ayrıntılarına kadar ilgileniyoruz.

Davet alanımız yüksek tavanlı bir yapıya sahip ve inşası sırasında kolonsuz olarak planlanarak yapılmış. Bu sebeple çok ferah ve aydınlık bir ortamımız var. Burada banket düzeninde 500 kişilik davetleri rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Kokteyl düzeninde ise bu sayı daha da artıyor. Kalabalık aile ve geniş arkadaş çevresi olan çiftlerimize uygun olacağını düşünüyoruz.

Eyüpsultan’da bulunan merkezimiz Pierre Loti tepesine çok yakın bir mesafede ve şehrin tam merkezinde bulunuyor. Bu sebeple hem eşsiz bir İstanbul manzarasına sahibiz hem de şehrin her yerinden gerek toplu taşıma gerek ise kişisel araçlar ile kolaylıkla ulaşılabiliyoruz.

Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğünlerimizin içeriklerini çiftlerimize göre belirliyor ve fiyatlandırmayı da buna göre yapıyoruz. Daha detaylı bilgi ve kampanyalarımız için bize sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Merkez Mahallesi Silahtarağa Caddesi No: 18 Eyüp

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Eyüp Kültür Sanat Merkezi Yol Haritası

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Elif & Serbay

Düğün Tarihi: 20.10.2018


İlgi ve alaka üst düzeydi , verilen sözlerin hepsi yerine getirildi. Özellikle Mine hanım'a tekrardan teşekkür ediyoruz. Salon yüksek tavan olması ve görüşü engelleyecek hiç bir kolon olmaması konuklarımız tarafından özellikle çok beğenildi. Bütün çiftlere tavsiye ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.