Araklı Ali Usta Restaurant

E-posta Gönder

  • Araklı, Trabzon.

Kapasite Bilgileri

Araklı Ali Usta Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Araklı Ali Usta Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Araklı Ali Usta Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Araklı Ali Usta Restaurant Sık Sorulan Sorular

Araklı Ali Usta Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Araklı Ali Usta Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Araklı Ali Usta Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Araklı Ali Usta Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Araklı Ali Usta Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Araklı Ali Usta Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Araklı Ali Usta Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Araklı Ali Usta Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Araklı Ali Usta Restaurant düğün dışında nişan, mezuniyet törenleri, açılışlar, parti, kına, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Araklı Ali Usta Restaurant Hakkında

Sevdiğinizle mutlu bir gelecek hayali kuruyorsunuz. Bunun için önünüzde son bir aşama kaldı. O da düğün! Ali Usta Restaurant Trabzon Araklı’da düğünleriniz için gerekli özeni ve hassasiyeti gösteriyor, sizlere unutamayacağınız bir gün yaşatıyor.

Açıldığımız ilk günden beri Trabzonluların memnuniyetlerini sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun için de her detayın üstünde özenle duruyor, sağladığımız her hizmette kalitenin ön planda olmasını hedefliyoruz. Bizi tercih eden konuklarımızın buradan mutlu ayrılmalarına olanak tanıyarak aslında onlar için uğrak bir mekân oluşturmayı tercih ediyoruz.

Bugün sizin için çok özel! Bunu farkındayız, bu yüzden de istediğiniz ve hayal ettiğiniz gibi bir düğün yaşamanızı oldukça önemsiyoruz. Düğününüz için dilediğiniz konsepti, süslemeleri ve aksesuarları dilediğiniz gibi tercih etmek için bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabiliyor, işletmemizi aklınızdaki gibi süsleyebiliyorsunuz.

Bununla birlikte bu özel ânları ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçı da kiralayabiliyorsunuz. Eğlenceli dakikaları hem fotoğraf hem de video kaydı ile kaydeden profesyonel bir fotoğrafçı sayesinde düğünlerinizden sonra güzel bir albüme sahip olabilirsiniz.

Birbirinden lezzetli yemeklerimizi organizasyonunuz için sunmaya hazırız! Yemeklerimize çok güveniyor, sizlere kusursuz bir hizmet sunmak için mutfak ekibimizden servis elemanlarımıza kadar herkesin özverili bir şekilde çalıştığını belirtmek istiyoruz.

Sadece düğünlerinizde değil, tüm özel ve kurumsal davetlerinizde de Araklı Ali Usta Restaurant farkını yaşayabiliyorsunuz. Kına geceleri, söz ve nişan organizasyonları, doğum günleri, nikâh sonrası yemekleri, sünnet düğünleri, yıl dönümleri, iş yemekleri, kokteyller gibi farklı organizasyonlarınızda sizlere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar birçok konuğumuzun en mutlu ânlarına şahit olduk. Neden sizin de olmayalım?

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da Araklı Ali usta iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.