Olimpia Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Olimpia Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Olimpia Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Olimpia Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Göl kenarında Kolonsuz salon
Manzara
Göl manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Olimpia Restaurant Sık Sorulan Sorular

Olimpia Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Olimpia Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Olimpia Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Olimpia Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Olimpia Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Olimpia Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Olimpia Restaurant düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Olimpia Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Olimpia Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, parti, davet ve resepsiyon, baby shower, nişan, açılışlar, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Olimpia Restaurant Hakkında

1989 yılından beri Olimpia Restaurant Sapanca’da faaliyet gösteriyor! Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikten ödün vermeyen işletmecilik anlayışı sayesinde kusursuz hizmet garantisi veriyor!

Nasıl mı?

Özenle seçilmiş menülerimizi; en taze malzemelerle lezzetli yemeklere dönüştürüyoruz. Şık sunumları hızlı ve sıcak bir şekilde servis ediyoruz. Sofranızı ve ağzınızı tatlandırarak özel geceler geçirmenizi sağlıyoruz.

Üstelik yaz aylarında Sapanca gölünün üzerindeki iskelemizde kış aylarında ise göl manzaralı salonumuzda konuklarımızı ağırlıyoruz.

Güler yüzlü ekibimiz;

Organizasyon sorumlumuzun özel gecelerinizde görevlendirme yaparak her detayın eksiksiz bir şekilde tamamlanması için hazırlıklara başlıyor.

İskelemizde 50 kişiye kadar konuklarınız ile nikah sonrası yemek organizasyonunuzu veya sade aile yemeklerinizi, dostlarınız ile geçireceğiniz huzurlu gecelerinizi düzenliyoruz. Salonumuzda ise şık resepsiyonlar, düğün, nikah, nişan organizasyonlarınızı ya da iş yemekleri, özel davetlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Gecenizi taçlandıracak düzenlemelerinizi, masa sandalye süslemelerinizi de gerçekleştiriyoruz. Süslemelere gelin masanız ile başlıyoruz. Masanızı şık ve sade şamdanlar, canlı ya da cansız çiçekler, gümüş dekoratif eşyalar ile süslüyoruz. Gelin masanızın arkasına yine sade ve konseptinize, seçtiğiniz renklere uygun bir perde tasarlayarak hoş bir fotoğraf çekim alanı oluşturuyoruz.

Konuklarınızın masalarını da aynı konsept ve renklere göre düzenleyerek mekânda tam bir bütünlük yaratıyoruz.

Kokteyl tarzındaki davetleriniz için de ikram servisleri yapıyoruz. Konseptinize uygun kokteyl alanını da oluşturarak süslemelerini de tamamlıyoruz. İkramları çiftimiz ile birlikte önceden belirliyoruz.

Pasta kesimi gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz için de lezzetli pastalarınızı aynı şıklık ve sunum kalitesi ile servis ediyoruz.

Olimpia Restaurant olarak özel organizasyonlarınızın tümünde konuklarını ağırlarken müzisyen ve sahne düzenlemesi isterseniz bu konuda da alternatifler üretiyoruz. Böylece doğa manzaralı mekânımızda; doğanın huzuru, yemeklerimizin lezzeti ve kesintisiz müzik ziyafeti ile huzurlu bir gece geçirmenizi sağlıyoruz…

Bunlarında yanında şehrin kalabalığından kaçabileceğiniz bir şans olan mekânımız; doğum günü kutlamalarınızı, sabah kahvaltılarınızı ya da romantik yemeklerinizi sakin bir ortamda gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Olimpia Restaurant’ta özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Fiyat teklifleri alabilir veya randevu alarak görüşmeler sağlayabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Rüştempaşa mahallesi vakıf caddesi sahil şeridi no:2 Sapanca, Sakarya

 • Nasıl gelinir?

  Sapanca sahil Richment Otel yanı.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Olimpia Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.