Kıyı Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kıyı Cafe & Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Kıyı Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Kıyı Cafe & Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kıyı Cafe & Restaurant Sık Sorulan Sorular

Kıyı Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Kıyı Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Kıyı Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Kıyı Cafe & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kıyı Cafe & Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Kıyı Cafe & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kıyı Cafe & Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Kıyı Cafe & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kıyı Cafe & Restaurant düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, baby shower, kurumsal etkinlikler, açılışlar, nişan, bayi toplantısı ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kıyı Cafe & Restaurant Hakkında

Sapanca'da 1. sınıf restoranlar arasında yer alan Kıyı Cafe & Restaurant 2010 yılından bu yana konuklarını ağırlıyor. 4 kız kardeş tarafından işletilen restoran, konuklarına sıcak ve samimi bir atmosfer sunuyor.


Nezih ve şık dekorasyonu doğanın içinde yer alması ile misafirlerini cezbediyor. Bu yüzden Kıyı Cafe Restaurant Sapanca’ya yolu düşen her konuğumuz artık müdavimlerimizden oluyor. Yüksek kalite standartlarında hizmet verebilmek için profesyonel ekibimiz ile birlikte disiplinli ve özverili bir şekilde çalışıyoruz.


Üstelik yaz ve bahar aylarında bahçemizde ya da iskelemizde özel davet ve resepsiyonlarınızı düzenliyoruz. Kış aylarında da davetlerinize ev sahipliği ediyor, kar manzarası eşliğinde gölün huzurlu ambiyansını seyrediyoruz. Eşsiz doğanın içinde, yeşillikler arasında unutulmaz bir davet sizleri bekliyor...


Davetli sayınıza göre masa ve sandalyelerinizi düzenliyor, abartıdan ve gereksiz süslemelerden uzak bir görünüm yaratıyoruz. Doğanın yeşili masalarınıza eşlik ediyor, Sapanca gölü ziyafetlerinizi süslüyor. Ayrıca süslemeler ve dekorasyon için çözüm ortaklarımızdan destek almak isterseniz bu konuda da anlaşmalarınızı sağlamanıza yardımcı oluyoruz.


Her davetiniz için özel bir davet menüsü oluşturabiliyoruz. Konuklarınıza sunacağınız lezzetleri seçme şansını size bırakıyoruz. Elbette tercihlerinizi Kıyı Cafe & Restaurant menülerinden yapmanız gerekiyor. Geniş bir yelpazeye sahip olan menülerimizde; balık, kırmızı et ve beyaza tercihleri yer alıyor. Restoranımızın spesiyallerinden; kıyı kebabı, kiremitte alabalık ve kabak tatlımızı da denemenizi tavsiye ederiz...


Üstelik bütün bu hizmetler dahilinde; nikah sonrası yemek, doğum günü, kına, düğün ve davet yemeklerinize düzenliyoruz. Hatta bekarlığa veda partisi ve kutlamalarınıza da bahçemizde ev sahipliği yapıyoruz.


Siz de organizasyonlarınızı Kıyı Cafe Restaurant Sapanca Kırkpınar adresinde düzenlemek isterseniz sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri de alabilir, görüşmeler düzenleyebilirsiniz...

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Melih Kibar Cad. Kırkpınar Sahil Yolu, No: 50 Kırkpınar- Sapanca/ Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kıyı Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.