Nevşehir Konağı Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Nevşehir Konağı Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Nevşehir Konağı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Nevşehir Konağı Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Nevşehir Konağı Restaurant Sık Sorulan Sorular

Nevşehir Konağı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Nevşehir Konağı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Nevşehir Konağı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Nevşehir Konağı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Nevşehir Konağı Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Nevşehir Konağı Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Nevşehir Konağı Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Nevşehir Konağı Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nevşehir Konağı Restaurant düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, piknik, doğum günü, nişan, baby shower, kına, parti, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Nevşehir Konağı Restaurant Hakkında

Uzun yıllardır Nevşehir Konağı Restaurant adıyla hizmet veriyoruz. Kapalı alanımızda kendinizi çadırda hissedeceğiniz bir atmosfer yaratık. Bahçe alanımızda ise yeşillikler içinde otantik bir ortam tasarladık. Yöresel ve Gaziantep mutfağını tatmak isteyen misafirlerimizi bekliyoruz.

Mutfağımızın temizliğinden servis personelinin hijyenik sunumuna kadar temizlik konusuna oldukça dikkat ediyoruz. Bunun dışında lezzetlerimiz ile dikkat çekiyoruz. Adana Kebap’tan Ali Nazik’e kadar birçok seçenek sunuyoruz. Antep Lahmacun’u hiç bizden denediniz mi? Ya da Çöp Şiş? Eğer bir düğün organizasyonu düşünüyorsanız Beyti Sarma ile misafirlerinizi lezzet şölenine dahil edebilirsiniz. Ayrıca fırın sütlaç ile de tatlı bir son yapabilirsiniz.

Düğün yapılabilecek yerleri incelerken şimdi bizim restoranımıza rastladınız. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ve kararımızı birlikte çalışma yönünde verirsek düğün organizasyonunuz öncesinde bir araya geliyoruz. Nasıl bir organizasyon istediğinizden bahsediyoruz. Canlı müzikten yemek seçimine kadar birçok detay hakkında ilgileniyor, istediğiniz gibi yapıyoruz. Çeşitli kararlar verdikten sonra istediğiniz bir gün menü tadımı da yapabilirsiniz. Seçtiğiniz yemekleri tadabilir, düğün günü nasıl servis edilmesi gerektiği hakkında fikrinizi sunabilirsiniz.

Düğün herkes için özeldir. Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz kişiyle attığınız ilk adımın günü. Bu yüzden çok değerlidir. Doğal olarak, o gün her şeyin istediğiniz gibi olmasını istiyorsunuz. Ama tüm bunlar için kendinizi yormanıza gerek yok. Gelip, istediklerinizi anlattıktan sonra diğer bütün ayrıntılarla ilgilenmek bizim işimiz. Amacımız, düğün günü geldiğinde restoranımıza girdiğinizde yüzünüzdeki o sıcak gülümseme ve tabii ki geri kalan zamanda da hiçbir problem ile karşılaşmamanız!

Biz, Nevşehir’de yerimizi aldık. Şimdi de sizi bekliyoruz. Bizimle iletişime geçmek için yapmanız gereken yandaki formu doldurmak! Üstelik bunu tamamen ücretsiz yapıyorsunuz. İletişime geçer geçmez size geri dönüş sağlıyoruz. Böylece tarihi bir dokunun içerisinde düğününüzü gerçekleştiriyorsunuz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Sümer Mah. Aksaray Cad. No:46

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Nevşehir Konağı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.