Tuna Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tuna Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Tuna Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Tuna Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Tuna Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Tuna Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Tuna Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tuna Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Tuna Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tuna Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tuna Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tuna Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Tuna Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tuna Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, kına, sünnet düğünü, baby shower, açılışlar, nişan, davet ve resepsiyon, parti ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Tuna Restaurant Hakkında

Lezzetli yemeklerden yararlanmak için büyük bir restoran düğünü gerçekleştirmek istiyorsanız ancak düğün salonunun sunacağı imkânlardan da vazgeçmek istemiyorsanız, Tuna Restaurant en doğru seçeneklerden biri. Neden mi?

Öncelikle açıldığımız günden beri %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu yaparken kaliteli hizmetimizden, hiç azalmayan ilgimizden ve lezzetli yemeklerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Değerlerimiz, deneyimlerimiz, yaratıcı ve profesyonel ekibimiz ile kaliteli davet ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Düğününüzü 300 kişiye rahatlıkla ağırlayabildiğimiz ve kötü hava şartlarından hiçbir şekilde etkilenmeyeceğiniz kapalı alanımızda gerçekleştiriyorsunuz. Bu alanın süslenmesi konusunda profesyonel bir yardım alıyor, isteklerinizi tam olarak karşılamaya çalışıyoruz. Hayal ettiğiniz ve hayatınızda bir kere gerçekleştirdiğiniz bu özel günde her detay, sizin istediğiniz gibi olacak.

Restoran olarak faaliyet gösterdiğimiz için yemeklerimize oldukça güveniyoruz. Kapsamlı mutfağımızdan çıkan lezzetleri damak zevkinize göre hazırlıyoruz. Fiks menüler oluşturuyor ve düğününüzde beğeninize sunuyoruz. Aklınızda herhangi bir soru işareti olmaması adına düğün öncesi menü tadımı imkânını da çiftimize sunuyoruz. Çocuklarınız için çocuk menüleri de talep edebiliyorsunuz.

Sadece düğün değil, kına geceleri, söz, nişan, nikâh ve sünnet düğünleri gibi özel günlerinizde de bizi tercih edebilirsiniz. Aynı disiplinle gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonlar için de deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için bizimle en az 1 ay önceden iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle planladığınız tarih için herhangi bir mağduriyet yaşamamış olacak ve bu gecede talep ettiğiniz tüm detayları gerçekleştirmek için yeterli zamana sahip olacağız.

İstanbul’da düğün yapılacak restaurantlar arasında oldukça tercih edilen ve tecrübesiyle kusursuz organizasyonların tek adresi Tuna Restaurant ile buluşmak ister ve hakkımızda detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Muratpaşa Mah. Tuna Cad. Sinema Sok. No:1/1 Bayrampaşa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tuna Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.