Taste of Time Restaurant

E-posta Gönder

Taste of Time Restaurant Kapasite

 • Yemekli Kapasite

  200-300 kişi

 • Kokteyl Kapasitesi

  300-400

Taste of Time Restaurant Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Sadece kapalı alan

 • Manzara

  Şehir manzaralı

Taste of Time Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Taste of Time Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Taste of Time Restaurant yemekli düğün için maksimum 200-300 kişi, kokteyl için ise maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Taste of Time Restaurant Hakkında

Taste of Time İstanbul'un yepyeni bir eğlence mekanıdır. Sıradışı çizgisi ile sıradanlaşan mekanlara karşı oluşturulmuş yepyeni bir konseptir. Yaptığı etkinlikler, düzenlediği organizasyonlar ve sunduğu hizmetlerle rakipsizdir.

İçinde barındırdığı; Cafe, Restaurant, Organizasyon Merkezi, Playstation Cafe, Masa Tenisi, Nargile Cafe ve Otantik Bahçesi ile İstanbul'un rakipsiz mekanıdır.

Düğün, Nişan, Sünnet, Doğum Günü, Şirket Toplantıları, Özel Yemekler ve bütün organizasyonlarınızda; profesyonel mutfağı, seçkin personel kadrosu ve sıcacık atmosferiyle sizleri bekliyoruz.

150 kişilik bahçemiz, 1000 kişilik organizasyon alanımız ile İstanbul'un en konsept mekanı olan Taste of Time İstanbul Florya'da hizmetinizdedir.

Etkinlikler bölümünde, bizim tarafmızdan haftalık düzenlenen etkinlikler yer almaktadır, ayrıca bu bölümde bu etkinliklere ait video ve resimler bulunmaktadır. Katılmak isterseniz iletişim bölümünden bize ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonlar etkinliğe göre Loca, Masa ve Ayakta olacak şekilde alınmaktadır.

Organizasyon Paketleri bölümünden paketlerimizin türlerini, içeriğini ve fiyatlarını görebilirsiniz. ( Organizasyonunuzun büyüklüğüne göre bizlerle iletişime geçip yemek fiyatlarımızla ilgilide bilgi alabilirsiniz. )

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Beşyol Mh. Karadeniz Sk. No.4 Florya İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Taste of Time Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.