Şelale Restaurant

E-posta Gönder

1 yorum

Restoranlar

Kategori

Maltepe, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!


Önerilen Firmalar

Ercan Steak House
13

Başakşehir

Ercan Steak House

50-100 kişi
50-100 TL
Kalamış Paysage
40 2 8

Kadıköy

Kalamış Paysage

300-400 kişi
150-200 TL
Vitrinn Lounge
4

Maltepe

Vitrinn Lounge

100-200 kişi
100-150 TL

Hakkında

Şık bir restoranda güzel bir düğüne imza atmak ister misiniz? Hem düğün salonlarının sağladığı imkânlara sahip olacağınız hem de restoran yemekleriyle güzel bir yemekli düğün gerçekleştirebileceğiniz Şelale Restaurant ile dünya evine girebilirsiniz.

İşletmemize yemyeşil bahçemizden giriş yapıyorsunuz. Bu alanı da süslüyor ve yürüdüğünüz yolu renklendiriyoruz. Mutluluğa ilerlediğiniz bu yolda çekilecek fotoğrafları ömür boyu hatırlayacağınızdan eminiz. Düğününüzü 150 kişi kapasiteli bir salonda gerçekleştiriyorsunuz. Salona giriş yaptığınız andan itibaren ferah ortamı fark ediyorsunuz. Yüksek tavanımız sayesinde basık ortamdan uzak oluyorsunuz. Masalarımız düzenli bir şekilde yerleştiriliyor, ortadaki alan ise geniş bir piste sahip olmanız için boş bırakılıyor. Masa ve sandalye giydirmelerini, mekân süslemelerini profesyonel bir ekip ile gerçekleştiriyoruz. Ekstra bir konsept isteğiniz ya da aksesuar temini talebiniz olursa alanında uzman olan organizasyon firmalarıyla anlaşabiliyorsunuz.

Salonumuzda gelin ve damadımız için özel bir dinlenme alanı bulunuyor. Böylelikle sevdikleriniz işletmemize gelene kadar burada dinlenebiliyor, heyecanınızı yatıştırabiliyorsunuz.

Restoran olarak faaliyet gösterdiğimiz için yemek konusunda kendimize oldukça güveniyoruz. Lezzetine olduğu kadar sunumumuza da önem gösteriyor ve yemeklerimizle siz değerli misafirlerimizi mutlu ediyoruz. Servis konusunda herhangi bir aksaklık yaşamıyor, hızlı servis elemanlarımız ile en kısa sürede masanıza gelen yemekleri yeme şansına sahip oluyorsunuz. Fiks menülerimiz ile de yardımcı olabiliyor, belirlediğiniz menüyü sevdiklerinize sunabiliyoruz. Çocuklarınız için çocuk menülerimiz de bulunuyor. Bizi tercih eden 7’den 70’e her misafirimizin mutlu olacağından emin olabilirsiniz. Herhangi bir soru işareti olmaması adına düğün öncesi menü tadımı imkânına da sahip olabiliyorsunuz. Şelale Restaurant fiyatlarıyla da sizleri mutlu edeceğiz.

İstanbul’da merkezi bir konumda faaliyet gösteren Şelale Restaurant Maltepe’de bulunuyor. Herhangi bir ulaşım sorunu yaşamayacağınız restoranımıza ister topu taşıma aracıyla isterseniz de özel araçlarınızla gelebiliyorsunuz. Park konusunda da herhangi bir sorun yaşamayacağınızı dipnot olarak belirtebiliriz.

Tüm imkânlara bir restoran aracılığıyla yaşayacağınızı görünce şaşıracaksınız. Bizi tercih etmek için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Reyhan Hanım

Cem Ercan

  • Adres: Maltepe Sahili

Şelale Restaurant Yol Haritası

1 yorum


AY

AYŞEGÜL

Düğün Tarihi: 05.06.2015

Biz 150 kişilik bir düğün planlamıştık ama mekan bize biraz küçük geldi 150 kişiden daha az sayıdaki organizasyonlar için ideal olabilir. Mekanın yemekleri başarılı aynı şekilde hizmet ve servisi de iyi. Şık bir mekan olduğunu da söyleyebilirim. Genel olarak tavsiye edilebilecek bir mekan. Sadece... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!