Pyrgos Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Pyrgos Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Pyrgos Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Pyrgos Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Deniz kenarında Orman içinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Ada manzaralı Deniz manzaralı Panaromik manzara Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Pyrgos Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Pyrgos Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Pyrgos Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Pyrgos Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Pyrgos Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Pyrgos Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Pyrgos Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Pyrgos Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Pyrgos Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Pyrgos Restaurant düğün dışında parti, davet ve resepsiyon, baby shower, piknik, nişan, kına, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, açılışlar ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Pyrgos Restaurant Hakkında

İstanbul’un en güzel adalarından biri olan Burgazada’da bulunan ve denize sıfır bir konumda faaliyet gösteren Pyrgos Restauarant’ta aklınıza gelen birçok organizasyonu gerçekleştirme şansına sahip olmak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise sizleri kaliteli bir hizmet sunduğumuz, ortamımızla büyüleneceğinizi düşündüğümüz otelimize bekliyoruz. Kendimizi kısaca tanıtmak ve bizi tercih ederseniz ne gibi imkânlara sahip olacağınızdan bahsetmek gerekirse;

Sizlere 250 kişilik bir açık alan sunuyoruz. Bu açık alanımızın altyapısının oldukça uygun olduğunu ve düğün, kına gecesi, bekârlığa veda gecesi, doğum günleri, yıl dönümleri, evlilik teklifleri, açılışlar, bayi toplantı, davetler, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, iş yemekleri gibi birçok farklı organizasyona elverişli olduğunu söylemek istiyoruz. Alanımızı organizasyon türüne göre dizayn ediyor, süslüyor ve geceye hazır hale getiriyoruz. Masa ve sandalyelerin oturma düzenini tamamen siz belirliyorsunuz. Bu süreçte profesyonel ve sıcakkanlı ekibimizin yanınızda olacağını ve isteklerinizi hızlı bir şekilde yerine getireceklerini söyleyebiliriz.

Yemekli bir organizasyon düşünürseniz, Rum ve Ege’nin güzel mezelerinden oluşan, Marmara’nın taze balıklarıyla donattığımız menülerimizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel aşçımız tarafından hazırlanan tabaklar gece boyunca hızlı bir şekilde masanıza geliyor. Davetinizden önce menü tadımı yaparak lezzetlerimiz konusunda aklınızda herhangi bir soru işaretinin kalmamasını sağlıyoruz.

Restoranımızın her noktasından görünen deniz manzaramız ile güzel bir organizasyona ev sahipliği yapacağınıza emin olabilirsiniz. Aynı zamanda davetinizden önce ya da sonra, standart ya da balkonlu odalarımızda konaklama imkânınız da bulunuyor. Böylelikle gecenin yorgunluğunu atabiliyor ve panoramik deniz manzaralı bir sabaha uyanabiliyorsunuz.

Pyrgos Otel & Restaurant Burgazada’da merkezi bir konumda bulunuyor. İskeleye sadece 2 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. İşletmemize deniz yoluyla ulaşım sağlayabiliyor, İstanbul’un belirli noktalarından kalkan vapurlarla gelebiliyorsunuz.

Denize sıfır bir otelde kusursuz hizmet almak ve düğünlerinizi unutulmaz kılmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Gezinti Cad. No:45 Burgazada İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pyrgos Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.