Les Ottomans Restaurant

E-posta Gönder

Les Ottomans Restaurant

Les Ottomans Restaurant Hakkında

İstanbul Boğazı’nın nefes kesen güzelliği ile Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı’nın geçmişi yansıtan ambiyansını ihtişamlı bir şekilde buluşturan Hotel Les Ottomans, Feng Shui ilkelerine göre planlanmış ve dekore edilmiş, aynı zamanda bir Feng Shui Oteli olarak tasdik edilmiş dünyadaki birkaç lüks butik otelden biri.

Aslına benzer şekilde inşa edilen otelin, iç mekânın tasarımı, ünlü iç mimar Zeynep Fadıllıoğlu tarafından yaratılmış olup, kendisi iç mekanı sahibinin; hayalini yaratma tutkusuyla dekore etmiştir. Kemerler ve sütunlarda Topkapı’nın Harem Dairesi’nden esinlenilirken tavan ve duvarlar uzman sanatçılar tarafından oluşturulmuş, Osmanlı imparatorluğu’nun zengin desenli dokumaları ise otelin her noktasında kendini belli etmektedir.

Her biri diğerinden farklı konseptte olan süitlerin örneğin, bir süit otantik bir Osmanlı çadırı gibi görünecek şekilde dekore edilmiş; bir başka süitte ise yatak başı hat sanatının tüm incelikleri sergilenmekte, bir diğeri ise Bizans atmosferini yansıtmaktadır.

İletişim

Les Ottomans Restaurant Düğün Yorumları (2)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

zu

Zuhal

Düğün Tarihi: 05.09.2015


Müziğin kısa sürmesi ve fotoğrafçı dışında herşeyi çok başarılı bulduk mekanın. Ama müzikle ilgili konuda biraz bizimle ilgiliydi aslında. Görselliği göze hitap ediyordu. Hizmet konusunda da gayet başaırlılardı. Konumuda rahat ulaşılabilir bir yerdeydi. Misafirlermiz ise 200 kişi kadardı.... devamı 

Tülay

Düğün Tarihi: 08.08.2015


Az kişiyle yapılabilecek güzel bir mekan, biz maximum 200 kişiydik ancak 170 kişi ile daha iyi olabilirdi. Tüm hizmetten memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Açık alanda olan düğünde ses sistemi, orkestra sistemi, müzik sistemi güzeldi. Yemekli organizasyonumuzda yemeklerin tadı, sunumu, kalitesi... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.