Habbe İstanbul

E-posta Gönder

  • Bakırköy, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Habbe İstanbul
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50

Habbe İstanbul Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Habbe İstanbul Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Habbe İstanbul Sıkça Sorulan Sorular

Habbe İstanbul düğün fiyatları ne kadar?

Habbe İstanbul düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Habbe İstanbul düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Habbe İstanbul kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Habbe İstanbul 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Habbe İstanbul düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Habbe İstanbul düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Habbe İstanbul düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Habbe İstanbul düğün dışında davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, baby shower ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Habbe İstanbul Hakkında

Dünya ve Türk mutfağının birbirinden lezzetli yemeklerini sizin için büyük bir özenle hazırlıyor ve bir aile ortamı sıcaklığında kaliteli hizmet sunuyoruz. Peki biz kimiz? İstanbul’da hizmet veren Habbe Cafe Restaurant’ız.

Profesyonel ve güler yüzlü çalışan kadromuzla uzun yıllardır gıda sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Her daim başarılı olmaya özen gösteriyor ve size unutulmaz güzellikte saatler yaşatmaya çalışıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla sizin de gönlünüzde taht kuracağımıza eminiz.

Hayatınızın en anlamlı “Evet” kelimesini söyledikten sonra sevdiklerinizle birlikte kaliteli bir mekânda keyifli saatler geçirmek, mutluluğunuzu kutlamak istiyorsanız lezzetli menülerimiz ve etkileyici ambiyansımızla sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 20 kişiye kadar kalabalık grupları ve yakınlarınızı ağırlayabildiğimiz restoranımız içerisinde et, tatlı, kahvaltılık ve çeşitli içeceklerden oluşan zengin bir menüye sahibiz. Lezzetli tatlarımızı usta aşçılarımız büyük bir özenle hazırlıyor. Ancak tabaklarınıza getirdiğimiz tatların lezzetleri kadar dikkat ettiğimiz bir başka önemli husustan da bahsetmek isteriz. O da yemeklerimizin sunumu… Görselliğe önem veriyor ve süslemeler, tabak, çatal ve bardaklarla etkileyici bir hale getiriyoruz. Mekânımız içerisinde kare masaları yan yana getirerek sizin için uzun bir sofra haline getirerek hoş bir görüntü oluşturuyoruz. Etkinliğiniz öncesi bize özel isteklerinizi belirtebilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda bir konsept oluşturarak size özel bir kutlama ambiyansı yapabileceğimizi bilmenizi isteriz.

Restoranımız hakkında ayrıntılı bilgi almak, Habbe Cafe menü içeriklerimizi tüm detaylarıyla öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgileri ile bizimle kolaylıkla irtibat sağlayabilirsiniz. Habbe Cafe ve Restaurant’a ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.