G Balık

E-posta Gönder

G Balık Hakkında

Boğaz'ın en güzel noktasında böylesi bir balık keyfine kim "hayır" diyebilir ki?

Deniz ürünlerine, reçeteleri ve sunumları ile farklı bakış açıları kazandıran G Balık , Suada Club – GS ADASI'nın en keyifi noktalarından birinde dört mevsim unutulmaz lezzet deneyimleri yaşatıyor. G Balık , yaratıcı ekibinin sunduğu özel lezzetleri ile çok sayıda yerli yabancı müdavimini ağırlıyor. Akdeniz'in vazgeçilmez tatlarından oluşturulan zengin G Balık mönüsünde, klasik Türk mezeleri, çiğ ve taze balık seçeneklerinin yanı sıra İspanyollar'ın ünlü "Paella"sı gibi dünya klasikleri de yer alıyor.

Klasik pişirme tekniklerinin yanı sıra ekmek hamuru içerisinde fırınlanarak, sıfır kılçıkla tandır şeklinde pişirilen balıklar da büyük ilgi uyandırıyor. Yemeğin sonunda ise G Balık müdavimlerinin vazgeçilmezi "şarapta çilek" ve "armutlu tart"ı mutlaka denemelisiniz.

İş yemekleri ve özel günler için de ideal bir seçim olan G Balık, isteğinize göre mönüler hazırlıyor, geniş salonu ve terası ile grup yemeklerinizde de sizi en iyi şekilde ağırlıyor. Size ise Boğaz'ın ortasındaki bu eşsiz adanın ve lezzetlerinin keyfini çıkarmak kalıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.