Antrakt

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Antrakt - Restoranlar
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Antrakt Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Antrakt Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Antrakt Sıkça Sorulan Sorular

Antrakt düğün fiyatları ne kadar?

Antrakt düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Antrakt düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Antrakt kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Antrakt 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Antrakt düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Antrakt düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Antrakt düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Antrakt düğün dışında sünnet düğünü, baby shower, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, parti, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Antrakt Hakkında

Düğününüzü minik ve sevimli bir restaurantta gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Özel davetlerinizde için kapılarını açan Antrakt Cafe Restaurant’ın hem açık hem de kapalı bir alanı bulunuyor. Organizasyonlarda daha çok tercih ettiğimiz alanımız ise açık alanımız oluyor. Cam duvarlarla çevrili bu alanın üzerinde açılır kapanır tavanımız bulunuyor.

Ortalama 3 ay önceden çiftimizin bizimle iletişime geçmesiyle başlıyor sürecimiz.

250’ye kadar konuğunuzu ağırlayabildiğimiz restaurantımızda; dilerseniz yemekli ya da kokteyl düğün organizasyonu gerçekleştirebiliriz. Usta şeflerimiz gerek yemek gerek de ikram noktasında destek oluyor. Çiftlerimizin talep ettiği yemekleri hazırlıyorlar.
Organizasyon tipini ve konuk sayısını belirledikten sonra da çiftimizle sürekli irtibatta oluyoruz. Bu süreçte değişiklikler varsa bu değişiklikleri göz önünde bulundurarak düğün gününe hazırlanıyoruz.

O gün gelip çattığında düğün düzenine alıyoruz masalarımızı. Ortada eğlence için geniş bir pist alanı bırakıyor, masaları oturma düzenine göre yerleştiriyoruz.
Mekânın süslemesi ve giydirmesi noktasında ise organizasyon firmasından destek alıyoruz. Birlikte çalıştığımız firmalar olduğu gibi dilerlerse çiftimiz dışardan organizasyon firması da getirebilir. Bu doğrultuda düğün konseptini göz önünde bulundurarak mekân süslemesini yapabilir. Restaurantımız romantik bir atmosfer yaratılmaya oldukça elverişlidir. Cam duvarlarımız led ışıklandırmalarla süslendiğinde oldukça romantik bir havaya büründüğünü belirtmek isteriz. Özel olarak hazırlanan gelin masasını ise genellikle pistimizin yanına konumlandırıyoruz. Çiftimiz restaurantımıza ulaşmadan tüm bunları hazırlıyor, çiftimizi hazır bir şekilde karşılıyoruz.

Ulaşım noktasında ise avantajları olan restaurantımız merkezi bir konumda bulunuyor. Otopark hizmetimiz sayesinde ise çiftimizin ve konuklarının park yeri stresi yaşamasının önüne geçiyoruz.

Gayemiz hayatınız boyunca bir kere yaşayacağınız düğün gününüzün içinize sinerek gerçekleşmesi… Yıllar sonra gülümseyerek hatırlamanız…
Bunun için ekibimizle birlikte kusursuz bir hizmet sağlıyoruz.

Siz de sevimli bir restaurantta düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız; sağ üstte bulunan form üzerinden Antrakt Restaurant ekibiyle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres:

    Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:18 Maltepe

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Antrakt Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.