100-625 Kişi
100 TL'den Az
50-75 Kişi
100 TL'den Az
100-350 Kişi
100 TL'den Az
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Isparta’da Yemekli Düğünler İçin Restoranlar

Düğününüzü restoranda yapmak istiyorsanız öncelikle sıcak ve samimi bir ortamda düğün yapacağınızı bilmenizi isteriz. En yakınlarınızla birlikte olacağınız, yorucu organizasyonlara girmeyeceğiniz bir restoran düğünü, size butik yemek hizmeti sunacağı için hem şık hem de ekonomik bir davet vermiş olacaksınız. Yaz ve kış ayrımı olmayan restoran düğünlerinde yaz aylarında yapılacak bir organizasyon için terası veya bahçesi olan restoranları tercih edebilirsiniz. Eğer düğünü terasta yaparsanız, mekan süslemesi için ışıklandırmalar kullanarak oldukça hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Helyum balonları ve çiçekler de süsleme için bir diğer seçeneğiniz. Bahçede yemekli düğün için yine ışıklandırmalardan faydalanabilirsiniz. Size tavsiyemiz, olası olumsuz hava koşullarına karşı restoranın kapalı kısmında da bir organizasyon alanı ayarlamanız. Böylece ani yağmur veya rüzgar söz konusu olduğunda misafirlerinizi kapalı bölüme alarak eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Menü içeriği oluştururken ister restoranın size sunduğu seçenekleri değerlendirin isterseniz de size özel bir menü hazırlatın. Tabii seçiminizi misafirlerinizin damak zevkini de göz önünde bulundurarak yapmayı ihmal etmeyin!

Restoran Düğünlerinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Restoranda yapacağınız düğün için dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi davetli sayısıdır. Restoranda vereceğiniz yemekli bir düğün için davetli sayınızı netleştirerek mekan arayışına girmeniz olası aksilikler yaşanmaması için gereklidir. Davetli sayınız fazla ise büyük restoranları, fazla değilse de butik restoranları tercih edebilirsiniz. Menü içeriğini oluştururken alternatif seçenekler de eklemeyi ihmal etmeyin. Seçimi misafirlerinize bırakmanız yemek israfını engellemenizi sağlayacaktır.

Isparta’da restoranlar araştırırken kriterlerinizi göz önünde bulundurarak arama yapmanız önemlidir. Çünkü yemekli düğün fiyatları davetli sayınıza, menü içeriğinize ve almak istediğiniz hizmete göre değişiklik gösterecektir.

Tüm İlçeler Restoran Düğünleri

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Isparta Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular