Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemekli Düğün Fiyatları Neye Göre Değişir?

Çevreniz tarafından lezzetli yemeklere olan tutkunuzla biliniyorsanız yemekli bir otel düğünü ya da restoran düğünü tam size göre bir seçim olacaktır. Restoranda yapacağınız yemekli düğün fiyatları bazı faktörlere göre değişiklik gösterir. Bu faktörlerin en başında menü seçimi geliyor. Menünüzü belirlerken seçeceğiniz ordövr tabağı, ana yemek ve alkol seçimi menü fiyatını büyük oranda etkiler. Eğer kısıtlı bir bütçeniz varsa bu konularda özenli seçimler yaparsanız uygun fiyatlı bir düğün planlayabilirsiniz. Bütçe dostu bir menü oluştururken öncelikle ordövr tabağınızdaki ikram sayısını azaltarak işe başlayabilirsiniz. Ordövr tabaklarında genelde 8-10 çeşit bulunur. Bu çeşitleri daraltarak herkesin seveceği 4-5 ikrama indirebilirsiniz. İkramlarınız tüm damak zevklerine hitap edecek şekilde hazırlandığı için azalttığınız çeşitler dikkat çekmeyecektir. Ana yemeklerde kırmızı et içeren menüler genellikle tavuk ve sebze menülerine göre daha yüksek fiyatlı olur. Seçiminizi yaparken lezzetli bir tavuk sote ya da tavuk pirzola tercih ederek tasarruf edebilirsiniz. Menüde alkol bulunması da yemekli düğün fiyatını etkileyen bir diğer faktördür. Alkolsüz bir menü seçmeniz, alkollü bir menüye göre çok daha bütçe dostu bir seçim olabilir. Eğer alkollü bir düğün istiyorsanız ama aynı zamanda kısıtlı bir bütçeniz varsa sınırsız yerine sınırlı alkol seçimi yapmanızı öneririz. Böylece menü fiyatını aşağıya çekebilirsiniz. Nişan töreninizde de yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız yemekli nişan fiyatlarının da düğünlerle aynı faktörlerden etkilendiğini bilmenizde fayda var.

Erzurum Yemekli Düğün İçin Restoranlar

Şehrinizde yemekli bir düğün yapmayı düşünüyorsanız bu sayfa üzerinden aradığınız özellikteki Erzurum restoranları ile iletişime geçebilirsiniz. Beğendiğiniz mekanlarda ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca Düğün.com çiftlerine özel indirimlerden yararlanarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Erzurum Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular

 • Erzurum restoranlar fiyatları ne kadar?
  Erzurum restoranlar fiyatları kişi başı ortalama 150 TL'den başlamaktadır. Erzurum şehrinde ortalama düğün kapasitesi 162 kişidir. Erzurum restoranlar toplam fiyatı ortalama 24.300 TL'dir. Erzurum restoranlar fiyatlarının en popüler ilçelere göre nasıl değiştiğini aşağıda yer alan Erzurum Restoranlar Fiyat Tablosu üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Erzurum Restoranlar Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Yakutiye 162 150 TL 24.300 TL
 • Erzurum restoranlar davet alanları dağılımı nasıl olmaktadır?
  Erzurum şehrinde açık ve kapalı alanı olan toplam 1, sadece kapalı alanı olan toplam 1 restoran vardır.