Çanakkale Restoran Düğünleri

Samimi bir restoran düğünü mü planlıyorsun? Çanakkale'nin düğün organize edebileceğin tüm restoranları burada! Oturduğun yerden mekanları, hizmetlerini ve menülerini incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

4 firma

Balıkçı 286 Restaurant

Merkez

Balıkçı 286 Restaurant

15 yılı aşkın bir süredir yaklaşık 180 çeşit lezzet yelpazesi ile 5.000’den fazla çiftin mutluluğuna şahitlik ettik ve 20.000’den fazla gülen yüz ağırladık! Bu başarımızın sırrı ise yüksek kalitede.

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

11 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Restoran Düğünleri

Çanakkale’de yemekli düğün yapabileceğiniz geniş kapasiteli bir restaurant mı arıyorsunuz? Güvenilir ve kaliteli servis hizmeti veren, düğün yemekleri için en uygun restaurantları sizler için araştırdık ve bu sayfada topladık. Yapmanız gereken incelemeye başlayıp kolayca mekan seçiminizi yapmak.

Yemekli düğün için restaurantlar artık düşündüğünüzden fazla alternatif süslemeler ve düğün yemek menüleri ile sizi çok şaşırtacak. Firmalarımızın mekan fotoğraflarını inceleyebilir, mekan bilgileri ile kriterlerinize uyup uymadıklarına karar verip fiyat teklifi alarak kolayca seçiminizi yapabilirsiniz. Üstelik Düğün.com’a özel indirimleri olduğunu da unutmayın!