Zorlu Grand Hotel*

Zorlu Grand Hotel
Otelimiz, 1953 yılında Denizli’nin Babadağ ilçesinde birkaç dokuma tezgahı ile işe başlayan ve bugün elektronik ve beyaz eşya (Vestel), tekstil (Korteks, Taç, Linens) , enerji (Zorlu Enerji), gayrimenkul (Zorlu Gayrimenkul) sektörlerinde faaliyet gösteren Zorlu Holding’e bağlı bir işletmedir.
Sayın Ahmet Nazif Zorlu ve Sayın Zeki Zorlu ticaret hayatına Trabzon’da atıldılar. Trabzon’a olan ilgi ve tutkuları nedeniyle bu kente bir yatırım yapmak isterler. 1990’lı yıllarda şehirde duyulan 5 yıldızlı otel ihtiyacını karşılamak amacıyla bir otel yapmaya karar verirler. Bu istek ve ihtiyaç doğrultusunda 1997 yılında Zorlu Grand Hotel, Trabzon’da hizmete açılmıştır.

Zorlu Grand Hotel, “bölgesinin ilk ve tek beş yıldızlı oteli”dir. Bunun vermiş olduğu sorumluluğun bilincinde olup hiçbir zaman kalitesinden ve hizmetinden ödün vermemiştir ve vermeyecektir. Konukseverliği yaşam felsefesi olarak kabul eden otelimiz bu süre içerisinde çok kez Karadeniz Bölgesi’nin ve Trabzon şehrinin en büyük kongrelerine, seminerlerine ve şirketlerin toplantılarına ev sahipliği yapmıştır. Bu tür hizmetlerini bundan böyle de aynı çizgide sürdürecektir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
MU MUSTAFA Düğün Tarihi: 25/07/2015

Mekanın ulaşım problemi yoktu ve herkes rahatlıkla ulaşımını sağlamıştı bu açıdanda zaten tercih etmiştik ve herkeste memnun kalmıştı mekanın içi geniş ve ferah bir alandı 300 kişilik bir organizasyon gerçekleştirmiştik ve mekanın otopark hizmetide bulunuyordu araçlı davetlileirmizin sorun yaşamadığı bir alandı ve toplu taşımaylada ulaşımın rahat sağlandığı bir lokasyonda bulunuyordu.Mekandaki yetkiliden personele herkes bizimle birebir ilgilenip servis yapmışlardı bu açdıanda çok beğenmiştik mekanı herlşeyimzile ilgilenen birisi vardı işte ne zman çıkacağımızı ne yapacığımızı belirtmişti.

BU Burak Düğün Tarihi: 21/07/2015

Mekandaki herşey çok güzeldi zaten bir otel düğünü olduğu için gayet geniş ve ferah bir alandaydı mekanın görselliği süslemeleri çok güzel ayarlanmıştı biz mekanın anlaşmalı olduğu bir organizasyon firmasıyla birlikte çalışmıştık onlar süslemeleri gelin masası ve masaların üzerindeki dizaynları onlar dekore etmişlerdi.300 kişilik bir düğün organizasyonuydu ve mekanın kapalı alanı vardı pist alanı geniş kolonsuz bir mekandı ve ikramlı bir organizasyon vardı mekandaki servis kalitesi hizmet sunumu garsonların isteklerimizi karşılaması ve yaklaşımları çok güzeldi.Benim abimin düğünü olmasına rağmen biz çok eğlenmiştik bahşiş vs gibi durumlarla karşılaşmamıştık güzel bir organizasyon sağlanmıştı çokta memnun ayrıldığımzı bir mekandı. Fotoğrafçıdan da orkestradan çok memnun kaldık herşeyi isteklerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiler anında çekilip verilen resimler bile güzeldi orkestra eğlenceli müzikler çalmıştı gece boyunca herkes çok eğlenmişti herkes çok güzel olduğunu söyleyip ayrılmıştı.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Zorlu Grand Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Zorlu Grand Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap