Oteller Trabzon

Vakfıkebir Uygulama Oteli

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Vakfıkebir Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Vakfıkebir Uygulama Oteli Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Vakfıkebir Uygulama Oteli Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Vakfıkebir Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

Vakfıkebir Uygulama Oteli düğün fiyatları ne kadar?

Vakfıkebir Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Vakfıkebir Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Vakfıkebir Uygulama Oteli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Vakfıkebir Uygulama Oteli 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Vakfıkebir Uygulama Oteli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Vakfıkebir Uygulama Oteli düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Vakfıkebir Uygulama Oteli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Vakfıkebir Uygulama Oteli düğün dışında baby shower, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar, kına, sünnet düğünü, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Vakfıkebir Uygulama Oteli Hakkında

Yıllardır Vakfıkebir Turizm Otelcilik Uygulama Oteli adı altında hem ziyaretçilerimize konfor sunuyor hem de özel günlerine ortak oluyoruz. Vakfıkebir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin iş hayatında deneyim kazanmaları ve mesleklerini uygulama yaparak öğrenmeleri için faaliyet gösteren otelimizde kaliteli hizmet sunuyoruz. Alanında deneyimli öğretmenlerimizin önderliğinde keyifli bir öğrenmenin yanı sıra mükemmel bir deneyim kazanıyorlar.

Vakfıkebir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri hizmet vermek için sizi bekliyor. Düğün, nişan, kına ve söz merasimlerinizde de hizmet verebilen ekip arkadaşlarımıza isteklerinizi ve hayallerinizi anlatın. Harikulade bir düğün töreni tasarlasınlar!

5 katlı binamızda yer alan davet alanımızı ziyaret edebilir, organizasyon sorumlusuyla görüşebilirsiniz. Dilerseniz bahçemizde bulunan alanda da gecenizi gerçekleştirebilirsiniz. Çimlerin üzerine konumlandırdığımız konuk masalarınız ve şık nikah masasıyla dilediğiniz geceye sahip olabileceksiniz. En özel gününüz için istediğiniz renkler ve aksesuarları anlatın, çözüm ortaklarımız aracılığıyla hepsini sağlayalım.

Zengin davet menüleri sunabiliriz. Biz yemekli bir düğün istiyoruz derseniz doğru oteli seçtiniz. Hijyen, kaliteli, taze ve doğal ürünlerin sunulduğu otelimizde hijyen koşullarına çok dikkat ediyoruz. Öğrencilerimizi de doğrultuda eğitiyoruz. Hatta böyle bir dersimiz bile var! Davet menülerinde yer almasını istediğiniz lezzetleri alanında deneyimli aşçılarımızla da belirleyebilirsiniz.

Hem eğitim amacıyla otelimizde bulunan öğrencilerimiz hem de profesyonel organizasyon ekibimizle istediğiniz gibi bir geceye kavuşabileceksiniz. Amacımız tüm organizasyon sürecini eksiksiz olarak tamamlamak. Böylece dilediğiniz geceye kavuşabilirsiniz. Planlı ve programlı bir şekilde süreci yönetiyor, istediğiniz detaylarla süslüyoruz.

Tranzon’da evlenmek isteyenler çiftler için bu alanda eğitim alan ve eğitimini tamamlayarak kendini bu sektörde kanıtlamış kişilerin hizmet verdiği otel iyi bir tercih olacak. Günü şansa bırakmayın, tüm süreci organizasyon ekibimize bırakın! Tüm isteklerinizi sizin adına gerçekleştirsinler.

Eğer siz de bizimle beraber organizasyonunu gerçekleştirmek isterseniz Trabzon Vakfıkebir Uygulama Oteli iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Cd., 61400 Vakfıkebir/Trabzon

 • Haritadaki Konumu

  Vakfıkebir Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.