Oteller Trabzon

Uzunkum Otel

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Uzunkum Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Uzunkum Otel Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Uzunkum Otel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Uzunkum Otel Sıkça Sorulan Sorular

Uzunkum Otel düğün fiyatları ne kadar?

Uzunkum Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Uzunkum Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Uzunkum Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Uzunkum Otel 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Uzunkum Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Uzunkum Otel düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Uzunkum Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Uzunkum Otel düğün dışında nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, parti, mezuniyet törenleri, kına ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Uzunkum Otel Hakkında

1989 yılından beri Trabzon’da faaliyet gösteriyoruz. Konforlu konaklama hizmetimizin yanında özel günleriniz için düzenlediğimiz farklı konseptli organizasyonlarımızla da ismimizden söz ettiriyoruz. Memnuniyetiniz için yeni şeyler üretmeyi, ürettikçe gelişmeyi ve beklentilerinizin üstünde hizmet vermeyi en birincil amacımız haline getirdik. Artan heyecanımız ve işimize olan bağlılığımızla düğün gününüzde yanınızda olmaya hazırız.

Otelimizin 700 kişilik açık ve 350 kişilik kapalı Balo Salonu bulunuyor. Mevsim şartlarına ve davet edeceğiniz misafir sayınıza göre size en uygun salonumuzu seçebilirsiniz. Bu alanlarımızda dilediğiniz konsepte mekân süslemesi yapabiliyor, masa ve sandalyelerimizi bu konsepte uygun olacak şekilde hazırlıyoruz.

Otelimizde davetlerinizi yemekli veya yemeksiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Perle Tante Restoranımızda, düğün menüleriniz için usta aşçılarımız tarafından hazırlanan Karadeniz’in yöresel yemeklerini kullanıyoruz. Bunun dışına Dünya Mutfağından da değişik lezzetleri yemekli düğünlerinizde misafirlerinize sunabiliyoruz. Yemeklerimizin dağıtımını profesyonel servis ekibimizle sağlıyoruz. Alkollü-alkolsüz içecek seçeneklerimizle bu lezzetli yemeklerimizi tamamlayabilirsiniz.

Düğünleriniz için son teknolojiyle üretilmiş sahne ve ses sistemi sağlıyoruz. Ayrıca canlı müzik hizmeti verebiliyor ve yöresel dans ekiplerinin gösterilerine yer verebiliyoruz. Tüm ayrıntıları otelimizin organizasyon sorumlusuyla konuşup planlayabilirsiniz. Yeter ki ne hayal ettiğiniz net olsun, biz onu gerçeğe çevirmek için var gücümüzle çalışmaya hazırız.

Düğünden sonra otelimizde kalmak isteyen çiftlerimiz için balayı odası hazırlayabiliyoruz. Üstelik sabah kahvaltımızı da size hediye ediyoruz. Misafirleriniz otelimizde kalmak isterlerse, müsait oda sayımıza göre konforlu konaklama hizmetimizi onlar için hazır bulunduracağımızdan emin olabilirsiniz.

Biz hizmet kalitemize ve tecrübeli ekibimize çok güveniyoruz ve Uzunkum Otel düğün organizasyonlarında fark yaratacak olanaklar sağlar diyoruz. Hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, Uzunkum Otel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bu özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz...

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres::

  1 No'lu Beşirli Mah. Sahil Cad. No:206

 • Haritadaki Konumu

  Uzunkum Otel Yol Haritası

Uzunkum Otel Düğün Yorumları (1)

Çağla

Düğün Tarihi: 26.07.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

350 kişilik anlaşmıştık ama yaklaşık 200 kişi geldi davetlilerimizden. Mekan ana yol üzerinde bulunuyor.B yüzden ulaşımı çok kolay. Sahilde açık hava da olmasından dolayı atmosferi muhteşem en azından benim istediğim gibi olduğu için ben çok memnun kaldım. Bunun dışında hizmet olarakta iyiler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.