Oteller Trabzon

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli düğün fiyatları ne kadar?

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli düğün dışında kına, parti, baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı, piknik, açılışlar, sünnet düğünü, nişan, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli Hakkında

Yıllardır Trabzon Akçaabat Turizm Otelcilik Uygulama Oteli olarak hizmeti meslek edinmiş çalışanlarla birlikte çalışıyoruz. Hem uygun fiyatlarla hem de kaliteli hizmetle birlikte mutluluğunuz ve konforunuz için çalışıyoruz.

Memnuniyeti odak noktası haline getirdiğimiz bir anlayışa sahibiz. Bu sebeple her detayı düşünerek hizmet veriyoruz. 47 odamızın her birini buna dikkat ederek oluşturduk. 350 kişilik bir restorana sahibiz. Bahçe alanımızda da açık havanın tadını çıkarabilirsiniz. Bunun dışında ulaşım kolaylığı açısından oldukça merkezi bir yerdeyiz. Bu yüzden misafirleriniz rahatça bulabilir.

Hayatınızın en harika dakikalarını hep güzel hatırlamanızı istiyoruz. Bizimle anlaştığınız takdirde organizasyonunuza misafir olarak geliyorsunuz. Kalite ve profesyonellik ışığında Trabzon’un otellerinden biri olarak, zengin menümüz, güler yüzlü personelimiz ile hizmet veriyoruz. Mutluluğa ilk adımları attığınız bu dakikalara biz de şahit olmak istiyoruz.

Yemekli ya da yemeksiz her türden organizasyonunuz için çalışıyoruz. Yemekli olması dâhilinde lezzetlerimizi ve sunumlarımızı beğeneceğinize eminiz. Servis ekibimiz de asla aksama yaşamanıza izin vermeden Özellikle Trabzon’da düğün organizasyonunuz için uygun fiyatlı bir otel arıyorsanız alternatiflerinizin arasına bizi rahatça koyabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde öncesinde bir randevu tarihi belirleyerek görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu esnada, birlikte düğün organizasyonunuz hakkında isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı konuşuyoruz. Bunların dışında ekstra hizmetlerimizden bahsediyoruz. Eğer anlaşırsak geri kalan süreci yönetmeye başlıyoruz. Planlamanın en az yönetme kadar önemli olduğu bu tür organizasyonlara oldukça özenli yaklaşıyoruz.

Eğer Akçaabat Uygulama Oteli adresinin ayrıntılı açıklamasını hem de telefon bilgisini öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Bunun için de yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Bu sayede telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyor ve düğün organizasyonunuz hakkında planlamalara başlıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Söğütlü Mah. Bilge Cad. No:5

 • Haritadaki Konumu

  Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.