Oteller Trabzon

Grand Vaves Hotel

 • Kapasite
  50 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Grand Vaves Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Grand Vaves Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Grand Vaves Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Grand Vaves Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Grand Vaves Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Grand Vaves Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Grand Vaves Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Grand Vaves Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Grand Vaves Hotel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Grand Vaves Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Grand Vaves Hotel düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Grand Vaves Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Grand Vaves Hotel düğün dışında kurumsal etkinlikler, baby shower, nişan, açılışlar, parti, doğum günü, bayi toplantısı ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Grand Vaves Hotel Hakkında

2018 yılında başladığımız otel sektöründeki yolumuza özel günlerde de faaliyet göstererek devam ediyoruz. Biz Grand Vaves Hotel adı altında unutulmayacak bir düğün töreni hazırlamak için Trabzon’da bekliyoruz. Profesyonel ekibimizle beraber isteklerinizi yerine getirmek için çalışıyor, her mevsim hizmet verebildiğimiz davet alanımızı hazırlıyoruz.

Balo salonumuzda düğün, nişan, kına, söz ve kurumsal etkinlikleri düzenleyebiliyoruz. Kırmızı masa örtülerimiz ve beyaz sandalyelerimizi mekânımıza konumlandırıyor, konuk masalarında ihtişamlı şamdanlara yer veriyoruz. Her konuk masası pisti ve nikâh seremonisinin yapılacağı alanı rahatlıkla görebiliyor.

Özel olarak tasarladığımız gelin yolunuzda uzun boyuta sahip sehpalar bulunuyor. Çiçek aranjmanları ve altın rengi vazolarla hoş bir görünüm elde ediyoruz. Gelin yolunuzda kırmızı halının üzerinde ilerleyerek piste ulaşıyor ve ilk dansını ediyorsunuz. Pistin tam yanında bulunan müzisyenlerimiz en güzel şarkılarını seslendiriyorlar. Düğün müzik listesini belirtmek için önceden organizasyon sorumlumuzla iletişime geçebilirsiniz. Böylece düğün öncesinde ilk dans, pasta kesme merasiminde kullanılacak şarkıları da kendinize göre belirleyebiliyorsunuz.

Davet menüleri; başlangıç tabağı, ana yemek, ara sıcak ve meyvelerden oluşuyor. Başlangıç tabaklarını isteğine göre seçebiliyorsunuz. Genel olarak her düğün için mezeler ve birçok lezzet seçeneğinden oluşan bir tabak hazırlıyoruz. Hiçbir kısıtlamanın bulunmadığı menülerimiz; taze ve günlük olarak hazırlanıyor. Davet menülerinde alkollü-alkolsüz içecek seçeneklerimiz de bulunuyor.

Tavana konumlandırdığımız beyaz ışıklarla da mekânın aydınlatmasını sağlıyoruz. Ayrıca duvarlara konumlandırılan altın varaklı lambalarla da mekânın ışıklandırmasını güçlendiriyoruz. Konforlu oturma alanlarının yanı sıra ferah ve nezih bir ortam sağlıyor. Balo salonumuzda bulunan ekipmanların kalitesine çok önem veriyoruz. Her şeyin eksiksiz bir organizasyona sahip olması için planlandığı bir otelle düğününüzü gerçekleştirmek istemez misiniz?

Cevabınız evet ise sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu Grand Vaves Hotel Trabzon için doldurabilir, “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Anadolu Bul. No:44 Değirmendere / Ortahisar / TRABZON

 • Haritadaki Konumu

  Grand Vaves Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.