Oteller Nevşehir

Kozaklı Grand Thermal Hotel

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kozaklı Grand Thermal Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kozaklı Grand Thermal Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kozaklı Grand Thermal Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Kozaklı Grand Thermal Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Kozaklı Grand Thermal Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Kozaklı Grand Thermal Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kozaklı Grand Thermal Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kozaklı Grand Thermal Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kozaklı Grand Thermal Hotel 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kozaklı Grand Thermal Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kozaklı Grand Thermal Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Kozaklı Grand Thermal Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kozaklı Grand Thermal Hotel düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, açılışlar, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, baby shower, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, doğum günü, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Kozaklı Grand Thermal Hotel Hakkında

Konfor ve kalitenin adresi olarak Kozaklı Grand Thermal Hotel Nevşehir’de profesyonel bir hizmet veriyor. Özenle tasarlanan otelimiz, estetiğin açığa çıktığı hoş vakit geçirebileceğiniz modern bir yer.

Toplam 150 odası bulunan tesisimiz, 2 adet kral dairesi, 24 adet corner süit, 1 adet engelli odası ve 122 adet standart odaya sahip. 1 konferans ve 1 kongre merkezi olmak üzere 2 adet mescit ve sinema salonumuz bile var. Kongre merkezimizde 500 kişilik bir kapasiteye sahip. Odalarımızda termal su bulunuyor. Toplamda da 2 adet termal havuza sahibiz. 2 adet de yarı olimpik havuzumuz var. Aile banyolarımızla birlikte Türk hamamının keyfine varacağınız hijyenik alanlara sahibiz.

Otelimizdeki termal su kontrolü hekim tarafından sağlanıyor. Çeşitli rahatsızlıklara sahip misafirlerimiz için de bir sağlık merkezi oluyoruz aynı zamanda. Otelimiz şehir merkezine 100 metre, Ankara’ya 260, Kırşehir’e 85 kilometredir. Nevşehir Havalimanı’na 80 kilometre, Kayseri Havalimanı’na ise 90 kilometre mesafede.

360 kişi kapasiteli Zümrüt Restaurant’ın özel yemekleri damak zevkinize oldukça hitap ediyor. Osmanlı, Fransız ve İtalyan mutfağının en seçkin örnekleri usta eller tarafından hazırlanıyor. Dilerseniz 24 kişilik Safir Alakart Restaurant’ımızı da özel yemek ve toplantılarınız için kullanabiliyorsunuz.

Termal ve sağlık dolu bir atmosferde sıradan organizasyonların dışına çıkmak istiyorsanız, estetiğin konforla kusursuz birleşimiyle güzel anlar yaşamak için doğru adrese denk geldiniz. 225 metre kare genişliğinde 150 kişilik çok amaçlı salonumuz, 35 ve 30 kişilik iki ayrı toplantı salonumuz mevcut. Ayrıca en büyük olan 600 metre kare genişliğinde 4,50 m yüksekliğinde tavana sahip olan sinema düzeninde 500, sınıf düzeninde 300, u masa düzeninde 150 kişilik organizasyon salonumuz var.

Bir otel profesyonelliğinde düğün organizasyonunuzu gerçekleştirmek artık zor değil. Tek yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

 • Yönetici

İletişim

 • Adres::

  Ftr Hastanesi Karşısı Kaplıca Caddesi No: 136

 • Haritadaki Konumu

  Kozaklı Grand Thermal Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.