Elika Cave Suites

E-posta Gönder

  • Ürgüp, Nevşehir.

Kapasite Bilgileri

Elika Cave Suites
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Elika Cave Suites Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Elika Cave Suites Özellikler

Otel Türü
Butik Otel
Mekan Özellikleri
Teras Yüksek tavan
Manzara
Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Elika Cave Suites Sık Sorulan Sorular

Elika Cave Suites düğün fiyatları ne kadar?

Elika Cave Suites düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Elika Cave Suites düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Elika Cave Suites kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Elika Cave Suites 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Elika Cave Suites düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Elika Cave Suites düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Elika Cave Suites düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Elika Cave Suites düğün dışında baby shower, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, sünnet düğünü, parti, kına, nişan, davet ve resepsiyon, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Elika Cave Suites Hakkında

Mutluluk, huzur ve konforu bir arada bulabileceğiniz muhteşem otelimizden bahsetmek istiyoruz size: Elite Cave Suits Otel. Otelimiz, Kapadokya’nın muazzam manzarasının tam ortasında, dünyanın en yüksek doğal gökdeleninin hemen yer alıyor. 1850’li yılların tarihi taş konaklarında siz değerli çiftlerimize unutamayacağınız bir konaklama deneyimi sunuyoruz. Bunun yanında düğün, kına gecesi veya nişan gibi özel günleriniz için de ev sahipliği yapıyoruz. Dilerseniz size sunduğumuz hizmetler hakkında size bilgi verelim.

Kapadokya’nın masalları andıran doğal mimarisi ile birlikte sizi ve misafirlerinizi ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Otelimiz açık ve kapalı olmak üzere iki alandan oluşuyor. Yazın sıcak günlerinde peri bacalarına yansıyan parıltılı gün ışığı ile birlikte düğününüzü gerçekleştirmek isterseniz yaklaşık 100 kişilik açık alanımızı tercih edebilirsiniz. Kışın soğuk günlerinde ise; kapalı alanımızda, şömine eşliğinde ve doğal taşlarla kaplı mistik dizaynımız ile birlikte sevdiklerinize unutulmaz bir düğün yaşatabilirsiniz. Konuklarınızın, yıllar geçse bile hatırlayacağı bir düğün olacağının garantisini size verebiliriz.

Doğanın gücü karşısında hiçbir yapaylığın kazanamayacağını biliyoruz. Dünyanın en ayrıcalıklı manzarasına sahip otelimizde dilerseniz iç mekan fotoğraf çekimi de yaptırabilirsiniz. Otel içerisindeki doğal mağara oyukları fotoğraflarınız için mistik bir hava oluşturacak ve siz de sonuca hayran kalacaksınız. Yıllar sonra bile fotoğraflarınızı açıp baktığınızda asla pişman olmayacaksınız. Çünkü doğanın asla modası geçmez!

Elika Cave Suits olarak, dünyanın başka bir yerinde olmayan müthiş mimarisi ile birlikte özel günlerinizi sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi sağlıyor ve size masal tadında bir organizasyon vaad ediyoruz.

Siz de özel gün planlarınızı böyle bir mekanda gerçekleştirmek istemez misiniz? Bunun için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterli. Ayrıca otelimizi yakından görmek ve bu müthiş atmosferin tadını çıkarmak isterseniz biz buradayız!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Ulus Meydani, Cami Sk. No:10, 50650 Ortahisar/Ürgüp/Nevsehir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.