Oteller Nevşehir

Burcu Kaya Hotel

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Burcu Kaya Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Burcu Kaya Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Burcu Kaya Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Kolonsuz salon
Manzara
Doğa manzaralı

Burcu Kaya Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Burcu Kaya Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Burcu Kaya Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Burcu Kaya Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Burcu Kaya Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Burcu Kaya Hotel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Burcu Kaya Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Burcu Kaya Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Burcu Kaya Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Burcu Kaya Hotel düğün dışında bayi toplantısı, parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, doğum günü, açılışlar ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Burcu Kaya Hotel Hakkında

Hayatınızın en güzel günlerinden birinde düzenleyeceğiniz düğününüzü gerçekleştirecek bir mekân arıyorsanız sizi Burcu Kaya Hotel’e davet ediyoruz!

Yıllardan beri konuklarımızı güler yüzlü ve kaliteli hizmetlerimiz ile birlikte ağırladığımız otelimizde şimdi de düğünlerinize ev sahipliği yapıyoruz! Düğün, nişan, söz ve doğum günü partileri gibi davetlere ev sahipliği yaptığımız otelimizde mutluluğunuzu paylaşmaktan dolayı oldukça sevinçliyiz. Düğününüzü düzenleme sürecinde pek çok farklı detayı bir arada düşünmeniz gerektiğini biliyoruz. Bu yorucu süreçte yardımcı ve profesyonel bir ele ihtiyacınız varsa organizasyon sorumlumuz yanınızda oluyor. Burcu Kaya Hotel Ürgüp’te hayallerini kurduğunuz atmosferi yaratabilmek adına organizasyon sorumlumuza tüm istek ve dileklerinizi anlatabilirsiniz. Bu sayede gerekli dekor ve süslemeleri otelimizde bir araya getirerek istediğiniz ambiyansı oluşturabiliyoruz.

Otelimizde her zaman en büyük önceliğimiz konuklarımızın memnuniyeti oldu. Bu memnuniyeti sağlamak adına da profesyonel ve sıcakkanlı ekibimiz her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılama adına yardımcınız oluyor. Otelimizde düzenleyeceğiniz düğünlerinizde 100 ila 200 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde düğününüze gelen misafirleriniz için özel oturma düzenleri hazırlıyoruz. Düğününüzü yemekli olarak organize etmek isterseniz otelimize önceden gelerek menü tadımlarına katılabilirsiniz. Katılacağınız menü tadımlarında damak zevkinize en uygun lezzetleri seçebilirsiniz.

Düğününüzü bir otelde düzenlemenin olumlu yanlarından biri de otelimizde konaklama imkânından faydalanma fırsatları. Davetinize şehir dışından katılan konuklarınız otelimizde konaklayarak hem kaliteli hizmetlerimizin keyfini çıkarabilir hem de Ürgüp’ün en güzel yerlerini gezmek için daha fazla zamana sahip olabilir.

Konuklarınız ile doyasıya eğleneceğiniz ve yıllar boyunca hafızalardan çıkmayacak bir düğün için otelimizi tercih ediyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan Burcu Kaya Hotel iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Ortahisar

 • Haritadaki Konumu

  Burcu Kaya Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.