Düğününüz Yıllarca Konuşulsun: Limak Eurasia Luxury Hotel

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

5:41 dakika

24.08.2020

Beykoz düğün mekanlarını araştıran çiftleri, geniş, ferah ve elegant bir firmayla tanıştıracağız: Limak Eurasia Luxury Hotel! Merkezi konumu, göz alıcı dekorasyonu, çiftleri şımartacak jestleri, menü alternatifleri ve çok daha fazlasıyla Limak Eurasia Luxury Hotel’e dair tüm detayları anlattık!

Limak Eurasia Luxury Hotel

Limak Eurasia Luxury Hotel, yeni evlenecek çiftlerin hayallerindeki gibi bir düğün yapabilmelerini sağlıyor. Beykoz düğün yerleri arasında konumlanan firma Anadolu Yakası’nın Avrupa Yakası’na en yakın oteli konumunda bulunması nedeniyle iki yakadan çiftler ve davetlilerin kolayca ulaşabileceği bir noktada yer alıyor.

Otel, dört mevsim düğün konsepti ve özel davetlere uygun birçok farklı salonunun yanı sıra bahçe, havuz ve teras olmak üzere farklı mekan alternatifleri de sunuyor. Ayrıca otelde düğün yapan çiftlere, firmaya ait Antalya’da bulunan 4 adet 5 yıldızlı otelde, balayı hediye ediliyor.

Limak Eurasia Luxury Hotel’in Öne Çıkan Özellikleri

Limak Eurasia Luxury Hotel, yeni evlenecek çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Neden mi? Otelin öne çıkan özellikleri şöyle:

 • İhtişamlı dekorasyon

 • Çifte özel balayı odasında konaklama hediyesi

 • Antalya’da balayı imkanı

 • After party imkanı

 • Geniş menü seçenekleri

 • Başarılı organizasyon ekibi

 • Wedding planner hizmeti

 • Dışarıdan organizasyon firması getirebilme

limak eurasia Luxury hotel

Farklı Kapasitelerde Birçok Alana Sahip

Otel düğünü yapmanın avantajlarından biri düğün yapmak istediğiniz mevsime uygun seçeneklerinizin kısıtlı olmaması. Limak Eurasia Luxury Hotel düğün törenleri için çiftlere pek çok salon alternatifi sunuyor.

Firmanın Limra, Atlantis, Arcadia gibi farklı adları bulunan, 65 ila 220 metrekare arasında değişen genişlikte, büyüklü küçüklü toplam 14 tane davet salonu bulunuyor. Davetli sayınızı belirlediğinizde firma tarafından size uygun salon seçenekleri öneriliyor. Özellikle sonbahar- kış aylarında ihtişamlı bir düğün yapmak isterseniz mekandaki balo salonlarını dilediğiniz gibi dekore ettirerek hayalinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün. Kapalı alanlarda toplam 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Limak Eurasia Luxury Hotel

Bu salonların yanı sıra mekanda teras bahçesi ve havuz başı olmak üzere 2 açık hava alanı da mevcut. Eğer bir yaz düğünü yapacaksanız ve istediğiniz bir havuz başı düğünü mekanın havuz başı alanını tercih edebiliyorsunuz.

Limak Eurasia Luxury Hotel

Otelde, welcome kokteyli ve kır düğünü için de bahçe alternatifi de bulunuyor. Mekanın açık alanlarında 200-300 kişiye kadar konuk ağırlayabilmeniz mümkün.

Otelde düzenlenen organizasyonlarda hoş geldin kokteyli tercih ve müsaitliğe göre havuz başında veya teras bahçede yapılıyor. Açık alanlarda yapılan etkinlikler, olumsuz hava koşullarına karşı önlem alınarak organize ediliyor. Böyle bir durumda en geç düğüne 2 saat kala kapalı alana taşınma imkanı sunuluyor.

Otelde aynı anda 2 düğün organizasyonu düzenlenebiliyor. Ancak bu organizasyonlar farklı katlardaki salonlarda yapılıyor. Salonların ses geçirmez sistemi sayesinde aynı anda gerçekleşen etkinlikler için ayrı yönlendirmeler yapılıyor ve yetkili ekipler tüm organizasyonu itinayla koordine ediliyor. Böylece aynı anda yapılan etkinlikler çiftlere ve davetlilere rahatsızlık yaratmıyor.

Otelde Fotoğraf Çekimi de Mümkün

Oteldeki alanları fotoğraf çekimi için de değerlendirebiliyorsunuz. Otelin şık bir dekorasyona ve fotoğraf çekimi için farklı alanlara sahip olması, birçok çiftin düğün fotoğraf çekimlerini otelde gerçekleştirebilmesini de sağlıyor. Otelin, fotoğraf çekimi için anlaşmalı olduğu 2 ayrı firma bulunuyor. Bu ekiplerle görüşerek otel bahçesinde, havuz başında, lobide, odanızda düğün fotoğrafı çekimi yapmalarını isteyebiliyorsunuz.

After Party İmkanı da Sunuyor

Limak Eurasia Luxury Hotel’de düğün organizasyonları 00:00 itibariyle sonlandırılıyor. Bu saate kadar eğlenceye doyamayan, dansın tadı damağında kalan çiftler; after party etkinliğine geçebiliyorlar.

Otelde after party için de alanlar bulunuyor. Belirttiğiniz davetli sayısına göre, uygun kapasiteye sahip alanlar parti için hazırlanıyor. Limak Eurasia Luxury Hotel’in anlaşmalı olduğu müzik firmasından DJ ile görüşüp, partinizde çalmasını talep edebiliyorsunuz. Otelde yer alan salonlarda kolon ile bölünmeyen, geniş dans pisti de bulunuyor. After party organizasyonları, gece saat 02:00’ye kadar devam edebiliyor.

Limak Eurasia Luxury Hotel

Limak Eurasia Luxury Hotel’in Düğün Paketi

Otelin altı çeşit düğün menüsü seçeneği bulunuyor. Tavuk, et, balık gibi menü seçenekleri sunan mekanda menü içerikleri meze tabağı, ara sıcak, ana menü, tatlı veya düğün pastası şeklinde.

Özel beslenme alışkanlıklarına sahip davetlileriniz varsa onlar için de ayrı menüler hazırlamalarını isteyebiliyorsunuz. Limak Eurasia Luxury Hotel’in alanında uzman mutfak ekibi tarafından vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuklara özel menüler hazırlanabiliyor.

İsteğe bağlı olarak düğünden yaklaşık 15 gün öncesine kadar çiftlere menü tadımı hizmeti sunuluyor ve bu etkinlikte ana menü aynı kalacak şeklide değişiklikler sağlanabiliyor. Dileyen çiftler için firmanın kokteyl ve açık büfe seçenekleri de bulunuyor.

 • Seçilen menü

 • Limitsiz yerli alkollü-alkolsüz içecek

 • Hoş geldiniz kokteyli

 • Düğün günü servis edilecek 4 kişilik menü tadımı

 • Maket düğün pastası ve dilim pasta servisi

 • Çiftin süitine düğün menüsü servisi

 • Balayı süitinde 1 gece konaklama

 • 3 gün Antalya otellerinden birinde balayı

 • Ana restoranda sunulan açık büfe kahvaltı

 • Çifte düğün öncesi veya sonrası masaj ve spa kullanımı

 • Çiftin ailelerine birer adet hazırlık odası

 • Davetliler için indirimli konaklama imkanı

 • Standart süsleme (Sandalye, masa, şamdan, masa örtüsü, mum, numaratör, peçete, kürsü, çatal-bıçak)

Limak Eurasia Luxury Hotel

Otelde isteğe ve kişi sayısına bağlı olarak dikdörtgen veya yuvarlak masa tercih edilebiliyor. Mekanda sunulan standart seçenekler dışında talep edeceğiniz ürün ve hizmetler için düğün organizasyon firmasıyla çalışabiliyorsunuz. İster otel tarafından önerilen firmaları tercih edebilir isterseniz de sizin seçtiğiniz bir firmayı otele getirebilirsiniz.

Çifte Özel Wedding Planner Hizmeti

Limak Eurasia Luxury Hotel’de çiftlerle ilgilenecek wedding planner hizmeti konusunda destek veriliyor. Düğün günü gelin-damadın otele giriş yaptığı andan itibaren düğün sonuna kadar otel ekibi çiftin tüm talepleri ile özel olarak ilgileniyor.

Düğün paketine dahil olarak çiftlere özel balayı süiti tahsis ediliyor. Sabah saatlerinden itibaren otele giderek tüm hazırlıklarınızı size özel ayrılan odada yapabiliyorsunuz. Ayrıca ailelere özel düğün günü kullanmaları için 2 adet standart oda da paket dahilinde sunuluyor.

Limak Eurasia Luxury Hotel Düğün Fiyatları Neye Göre Değişiyor

Oteldeki düğün menülerinin fiyatları seçilen ana menüye göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca seçilen menünün alkollü ya da alkolsüz olması durumunda da fiyatlar değişiyor. Alkolsüz menü seçiminde indirimli fiyat uygulanıyor.

Düğününüzün hafta içi ya da hafta sonu olması veya kış ya da yaz aylarında yapılması, firmanın fiyatlarını etkilemiyor.

Otelle anlaşma esnasında belirttiğiniz net davetli sayınızdan daha fazla misafiriniz gelirse onlar için de bir çözümleri var. Garanti edilen kişi sayısının %10 fazlası kadar opsiyon hakkınız bulunuyor. Ekstra ücret oluşması halinde, ödeme, çift otelden çıkış yaparken alınıyor.

Otel yetkilileriyle karşılıklı görüşmenizin ardından sözleşme imzalanması ile birlikte toplam tutarın % 20’si ön ödeme olarak talep ediliyor. Daha sonra kalan ücretin % 30’unun, kalan tutarın ise organizasyondan bir hafta öncesinde ödenmesi gerekiyor. Ödeme planı çiftler ile karşılıklı olarak yapılan görüşmeler ile de oluşturulabiliyor.

Limak Eurasia Luxury Hotel

Limak Eurasia Luxury Hotel Nerede?

Limak Eurasia Luxury Hotel Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Şehit Yüzbaşı Sinan Eroğlu Caddesi No: 5 Kavacık, Beykoz

Otopark: Otelin 80 araç kapasiteli kapalı otoparkı bulunuyor. Vale hizmetleri de mevcut.

Limak Eurasia Luxury Hotel Yorumları

Limak Eurasia Luxury Hotel’de düğün yapmış çiftler, mekan sayfasında deneyimlerini paylaşıyor. Size de fikir vermesi açısından birkaç çift yorumunu buraya bırakıyoruz:

Sibel & Selim: “Satış aşamasından son ana kadar herkes çok ilgiliydi. Yemekler çok lezzetliydi. Her şey harikaydı. Düğün.com vesilesiyle Limak Hotel’e teşekkür ederiz.”

Nergis & Erdem: “Kişi sayısına göre salonları olan otelde harika bir düğünümüz oldu. Rüya gibiydi, eğlence süper ve fiyat, aldığımız hizmete göre çok makuldu. Gerek personel gerek organizasyon takımı bizim istediğimiz her şeyi neredeyse oldurdu. Tüm arkadaşlarıma oteli şiddetle öneriyorum.”

Elçin & Ozan: “Düğün organizasyonu tam bir paket halinde. Hazırlanmak için verilen odalar, belirli kişi sayısı üstü için verilen balayı, masaj... Biz sadece ne istediğimizi söyledik, aklımızın kaldığı bir şey olmadı. Düğün günümüzde yalnızca güldük eğlendik. Tabii Dila Hanım'ın katkısı çok büyük...”

Limak Eurasia Luxury Hotel’in hizmetleri hoşunuza gitti mi? Otelin profilinde hizmetlerine ilişkin daha fazla bilgi ve fotoğraf bulabilirsiniz. Firma ilginizi çektiyse vakit kaybetmeden iletişime geçip fiyat teklifi almayı da unutmayın!

Yorum yap