Oteller Kıbrıs

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel

  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Kişi Başı
    2.000 – 3.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
2.000 – 3.000 TL

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir dışında Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 2.000 – 3.000 TL aralığından başlamaktadır.Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 2.000 – 3.000 TL aralığından başlamaktadır.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, parti, doğum günü, kına, nişan, mezuniyet törenleri ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel Hakkında

Dünyaca ünlü 5 yıldızlı bir otel düşünün, her şeyin düşünüldüğü ve eksiksiz olarak sunulduğu bu otelde düğün yapıldığını da düşünün. Eğer böyle bir otel var olsa hayatınızın en güzel gününü burada geçirmek ve rüya gibi bir organizasyona sahip olmak istemez misiniz? Biz, Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & Spa olarak size bu düğünü vaat ediyoruz, gelin her şeyin sizin zevkinize göre özel olarak hazırlandığı bir düğünün en özel misafiri olun!

Kıbrıs’ın Karpaz yarımadasında kurulan otelimiz açık ve kapalı alanları ile yaklaşık 200.000 metrekarelik devasa bir alan üzerine kuruldu ve içerisinde çok farklı zevklere hitap eden imkânlara sahip. Nuh’un Gemisi efsanesinden esinlenilerek çok modern bir çizgide tasarlanan, sonra da inşa edilen otelimizde yerli ve yabancı çok sayıda turist ağırlıyoruz. Turizm ve konaklamaya dair sahip olduğumuz tüm özellikler bir yana, davet sektörü için de adından söz ettirecek bir kalitede işler başarıyoruz. Kurumsal veya özel olmak üzere çok sayıda ve türde önemli günler ve gecelere ev sahipliği yapıyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse Kıbrıs ve Türkiye çapında çok seçkin organizasyonlara imza atıyor ve farklılığı elegant bir üslupla arayan çiftlerin çağrısına cevap veriyoruz. Açık ve kapalı alan alternatiflerimiz ile birbirinden farklı özellik ve niteliklere sahip seçenekler sunabiliyoruz. Toplu davetleri en çok gerçekleştirdiğimiz alanımız ise otelimizin en büyük toplantı salonu. Genesis isimli bu salon 1.200 metrekarelik genişliği ile banket düzeninde 1.000 kişiye kadar konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Çiftlerimizin zevkine göre şık ve modern bir şekilde düzenlediğimiz salonumuzda kalabalık ve dillere destan düğünler gerçekleşebiliyor. Yemek ve kokteyl seçeneklerimiz ile menülerimizi de yine gelin ve damadımız ile birlikte belirliyoruz.

Bize ulaşmak ve Nuhun Gemisi Deluxe fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bafra Turizm Bölgesi, Lefkoşa / KKTC

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.