Oteller İstanbul

Village Park Resort Otel

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Village Park Resort Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Village Park Resort Otel Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Village Park Resort Otel Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Dere kenarında Havuz başı Orman içinde Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Village Park Resort Otel Sıkça Sorulan Sorular

Village Park Resort Otel düğün fiyatları ne kadar?

Village Park Resort Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Village Park Resort Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Village Park Resort Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Village Park Resort Otel 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Village Park Resort Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Village Park Resort Otel düğününüz için vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Village Park Resort Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Village Park Resort Otel düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kına, nişan, mezuniyet törenleri, doğum günü, piknik, parti, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Village Park Resort Otel Hakkında

1999 yılında temellerini attığımız otelimiz Village Park Resort Beykoz’da kuruldu ve konuklarına kapılarını açtı. Konum itibariyle Riva nehrine komşu otelimiz 32 dönümlük bir arazı üzerinde yer alıyor. İçerisinde bulunan farklı özellikteki odalar, restoranlar, havuzlar, barlar ve daha niceleri ile 5 yıldızlı bir otelcilik hizmeti veriyoruz. Her biri işinde uzman büyük bir ekip olarak çalışıyoruz.

Davet Alanları

Düğünler başta olmak üzere özel gün organizasyonlarına da ev sahipliği yaptığımız otelimizde, kır konseptli harika davet alanlarımız mevcut. Doğa ile iç içe bir konumda ağaçlarla çevrili yemyeşil kır bahçemiz kusursuz kır düğünleri için biçilmiş kaftan. Ayrıca dileyen çiftlerimize havuzbaşı konsepti ile de düğün organize edebiliyoruz. 500-750 arası konuğu ağırlayabilecek kapasiteye de sahibiz.

Dekorasyon

Village Park Resort Otel düğünlerini diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi davet alanlarımızın dekorasyonu. Çiftlerimizle tanışıp taleplerini ve fikirlerini öğreniyoruz. Bu doğrultuda konsept seçeneklerimizi sunuyor ve daha önce düzenlediğimiz düğünlerden örnekler gösteriyoruz. Her çiftin zevkine hitap eden temalarımız bulunuyor ve profesyonel organizasyon ekibimiz ile tüm hazırlıkları kendimiz üstleniyoruz.

Davet düzeni için yuvarlak veya uzun dikdörtgen masalarımız, beyaz renkte farklı sandalye modellerimiz, ahşap benchlerimiz bulunuyor. Süsleme detayları için hoş geldin panolarımız, çiçeklerimiz, suplalarımız, şamdanlarımız ve hepsi son model çok sayıda aksesuarımız mevcut. Düğünden önce kilise düzeninde ayakta nikah organize edebiliyoruz. Arka fon çemberleri ve tak seçeneklerimizi çiftimize sunuyor, beğendikleri tarza göre davetlilerin nikahı izleyecekleri oturma düzenini oluşturuyoruz.

Hizmetler

Çiftlerin bütçe ve zevklerine göre çok daha rahat karar vermelerini sağlayan paketlerimiz bulunuyor. Diledikleri hizmetlere göre ekleme çıkarmalar yapabiliyoruz. Canlı müzik orkestrası, DJ, video ve fotoğraf çekim ekibi, aydınlatma ve sahne sistemleri, servis ekipleri, karşılama hostesleri konularıyla ilgileniyoruz. Gelin ve damadın düğüne hazırlanması için oda tahsis edebiliyoruz. Helikopter iniş sahamızı da misafirlerimizin kullanımına sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Düğünleri yemekli veya kokteyl şeklinde gelin ve damadın kararına göre düzenliyoruz. Son derece lezzetli ana yemekler, ara sıcaklar, soğuklar ve salatalardan oluşan menü seçeneklerine sahibiz. Menülerimizin içeriklerine göre fiyatları değişiyor ve çift isterse onlara özel menü de oluşturabiliyoruz. İkramlarımızın tamamı şeflerimiz tarafından profesyonel otel mutfağında özenle hazırlanıyor. İçecek konusunda da alkollü veya soft çok sayıda seçeneğimiz mevcut.

Çok uzun yıllardır özel gün davetleri düzenliyor, bu konudaki vizyonumuza güveniyoruz. Her yıl tüm detayların gelin ve damatların zevkine göre incelikle düşünülerek planlandığı çok sayıda organizasyona imza atıyoruz. Siz de bu tarz bir Village Park Resort düğününe sahip olmak istiyorsanız sayfa üzerindeki numaradan bizi arayabilir veya yandaki formu doldurarak da iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İshaklı, Bozhane Yolu No:3 34800, 34829 Beykoz/İstanbul

 • Adres tarifi:

  YENİ YAPILAN 3. KÖPRÜ KUZEY OTOBANINDAN HÜSEYİNLİ ÇIKIŞINA MUTABIK 5 KM MESAFEDEYİZ. POLONEZ KÖYDEN ORMAN YOLUNU TAKİBEN CUMHURİYET MAH. ISHAKLI SAPAĞINDAYIZ. ISHAKLI SAPAĞI TOTAL BENZİN İSTASYONU KARŞISINDA KONUMLUYUZ. HELİKOPTER İNİŞ SAHAMIZ MEVCUTTUR.

 • Haritadaki Konumu

  Village Park Resort Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.