The St. Regis Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

The St. Regis Otel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

The St. Regis Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

The St. Regis Otel Özellikler

Otel Türü
Premium Otel
Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Boğaz manzaralı Park manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

The St. Regis Otel Sık Sorulan Sorular

The St. Regis Otel düğün fiyatları ne kadar?

The St. Regis Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.The St. Regis Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.


The St. Regis Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

The St. Regis Otel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


The St. Regis Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

The St. Regis Otel düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


The St. Regis Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

The St. Regis Otel düğün dışında davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, açılışlar, parti, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

The St. Regis Otel Hakkında

5 yıldızlı otel konforunda düğün organizasyonlarını gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Otelimiz The St. Regis İstanbul, 2015 yılında kuruldu. 7 Katı bulunan otelimizde kişiye özel kişileştirilmiş 118 oda bulunuyor. Hem konaklama hem de organizasyonlar için biçilmiş kaftan olan otelimiz, hayallerinizi gerçekleştiriyor. Şehrin en güzel semtlerinden biri olan Nişantaşı’ndayız.

Beklentilerinizin çok üstünde bir geceye hazır olun!

Bütün isteklerinizin profesyonel düğün ekibi tarafından yerine getirildiği otelimiz aynı zamanda düğün oteli. Bu yüzden kusursuz hizmet sağlıyor, her yıl yüzlerce düğün organizasyonuna ev sahipliği yapıyoruz. Nezih organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Yemekli düğün hizmeti veriyoruz. Yemekli düğün hizmetleriniz için yüzlerce özel menümüz bulunuyor. Damak zevkinize hitap eden menüyü seçebilir, dilerseniz kendiniz de menü tasarlayabilirsiniz. Çünkü sizin istekleriniz bizim için çok önemli. Dünya mutfağının yer aldığı menümüzde dilerseniz Fransız lezzetlerini tatma şansı yakalayabilirsiniz. Hatırı sayılır tecrübesi ile mutfak ekibimiz sunduğu lezzetlerle davetlileriniz için unutulmaz olacak. Mutfak ekibimiz düğün öncesinde 3 kişilik özel menüler oluşturarak menü tadımı da yaptırıyorlar.

Toplantı amaçlı kullanılan 8 farklı salonumuzdan yemekli düğün organizasyonlarınız içinde düzenleyebildiğimiz salonlarımızda bulunuyor. Kapasiteye göre toplantı ve davet alanlarımızdan istediğinizi seçebilirsiniz. Kokteyl düzeninde 280 kişiye hizmet verebildiğimiz salonlarımızda yemekli düzende 200 kişiyi ağırlayabiliriz. Organizasyon sorumlumuz ile kapasite ve oturma düzeninin planlamasını yapabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız düğün gününüzde planlamaya uygun olarak davetlilerinize masalarını takdim edebilir. Organizasyon ekibimiz düğün öncesinde dekorasyona dair bütün kontrolleri sağlıyoruz. İhtişamı zarif çizgilerle birleştiriyor, davetlilerinizin beğenisine sunuyoruz. Dekorasyonunuza küçük dokunuşlar yapıldığı sırada sizin için sağladığımız odanızda hazırlıklarınızı tamamlıyor olacaksınız.

Hazırlıklar tamamlandıktan sonra davetlileriniz yerlerini alıyorlar. İlk dansını yapmak üzere sizi düğün alanına davet ediyoruz. Balo salonumuza giriş yaptığınızdan itibaren fotoğraf ve video ekibimiz hayallerinizdeki fotoğraf karelerini ulaştıracaklar size ve ailenize. Davetlileriniz için de ayrı bir fotoğraf ekibimiz bulunuyor. Sizde dışarıdan fotoğraf sanatçı getirebilirsiniz. Eğer müzik ve fotoğraf konusunda belirli bir isteğiniz yoksa birlikte çalıştığımız şirketlerin listesini sizlere sunabilir, istediğinizi seçebilirsiniz.

Hayal ettiğiniz düğün hiç uzak değil, bunun için bizimle iletişime geçin. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim, beraber istediğiniz geceyi yaratalım.

Hadi, The St. Regis Nişantaşı için formu doldurun.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Mim Kemal Öke Cad. No:35 Nişantaşı

 • Nasıl gelinir?

  Otel, hem İstanbul Kongre ve Sergi Merkezi'ne hem de İstanbul Kongre Merkezi'ne 300 metre, Dolmabahçe Sarayı'na ise 1,1 km mesafededir. İstanbul Atatürk Havaalanı ise 16 km uzaklıkta yer alır.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  The St. Regis Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.