Klassis Resort Hotel*

Klassis Resort Hotel
Hamoğlu Holding tarafından 1989 yılında hizmete açılan, İstanbul'un ilk "Resort" oteli Klassis Resort Hotel, Marmara Denizi'ne sıfır konumu, görkemli mimarisi ve kusursuz hizmet anlayışı ile misafirlerine çok özel bir davet verme ve misafirlerini ağırlama imkanı sunuyor.

Konforlu odaları, açık ve kapalı yüzme havuzları, restoran ve barları, güzellik merkezi, aktivite alanları ve davet alanları ile Klassis Resort Hotel, tatilin yanı sıra, özel günlerden iş toplantılarına kadar her türlü organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Özenle yeniden tasarlanan 730 m2 alana sahip, 560 kişilik Anfi-Tiyatro, davetleriniz ve kutlamalarınız için çok özel bir mekan haline geldi. Ilık yaz akşamları Anfi-Tiyatro'nun açık alanında, muhteşem panoramik deniz manzarası eşliğinde seçkin davetlerinizi ve organizasyonlarınızı unutulmaz kılabilirsiniz.

Anfi-Tiyatro'nun yanı sıra, maksimum 697 kişi kapasiteli olan yenilenmiş Forum Salonumuzda da, tüm özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Adına yaraşır klasta düğünlere ev sahipliği yapmak, tüm olanaklarımızı siz ve misafirlerinize sunarak bu özel gününüzü unutulmaz kılmak üzere sizleri Klasis Resort Hotel'e bekliyoruz.

Düğün Menüsü 1 için tıklayınız.
Düğün Menüsü 2 için tıklayınız.
Düğün Menüsü 3 için tıklayınız.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
BE berfu Düğün Tarihi: 29/08/2015

Memnun kaldık gayet güzel geçti. Hoş bir ortamdı hizmette iyiydi. 300 Kişilik yemekli bir düğün oldu. Yemeklerin tadına bakamadık ama söylenenler iyi yönde. Ulaşımda sorun yaşanmadı. Görsellik açısından mekan güzeldi. Mekan içi renk gelin ve damata aitti. Orkestra ve fotoğrafçı imkanın mekan ayarlıyor ve onlardan da memnun kaldık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Klassis Resort Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Klassis Resort Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap