Güneş Hotel Merter

En Özel Günleriniz’de, Güneş Otel Yanınızda…

Organizasyon hazırlığı yaparken en önemli karar mekan ile ilgilidir.  Eğer tecrübeli ve işini iyi yapan bir ekip ile yola çıkarsanız, siz de yorulmaz, aksine misafirleriniz kadar eğlenceye dahil olabilirsiniz.    Mekanın büyüklüğünden ulaşımın kolay olmasına, dekorasyondan servise, müzikten fotograf çekimine kadar birçok soru yanıt beklemektedir.  
Eğlenmek sizin de hakkınız…  Bırakın detaylarla biz ilgilenelim. 

Güneş Otel Merter’de 4 farklı boyuttaki salonumuzda 4 ayrı toplantı alanı ile birbirinden farklı düğün, nişan, kokteyl, doğum günü, bekarlığa veda ve KINA gibi çeşitli özel gün organizasyonları gerçekleştirmekteyiz. 

Güneş Otel Merter’de en yakınlarınızla güvenli ve sıcak bir ortamda, samimiyetin, şıklığın ve kalitenin bir arada oldugu profesyonel ekibimiz ile tüm sevdiklerinizle bir arada özel günlerinizi unutulmaz yapmak için çalışmaktayız… 

E5 karayolunun 1 sokak yukarısında, Merter Metro ve Metrobüs hattına yürüyerek 3dk mesafede olan Otelimize ulaşım son derece kolaydır.  Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz, hizmet kalitemiz ve leziz yemeklerimiz ile Merter’de uzun yıllardır en seçkin firmalara hizmet vermekten gurur duymaktayız.  

2016 yılında yenilenmiş olan 140 odamız ile toplam konaklama kapasitemiz 280 kişidir.  4 yıldızlı Otelimizin cezbedici odaları, her türlü konfora sahip, ferah ve rahat mobilyalarla donatılmış olup boyut açısından hepsi birbirinden farklıdır, bazı odalar engelli konuklarımız için uygun olarak hazırlanmıştır.
Güneş Hotel Merter

Önerilen Firmalar

The Rise Aron Hotel
59 1 13

Güngören

The Rise Aron Hotel

The Rise Aron Hotel, her bir organizasyon için özel olarak hazırladığı çalı...

Mac Hotel Vazo Kule
23 11

Kartal

Mac Hotel Vazo Kule

Mac Hotel Vazo Kule, bu özel gece için; menü seçimi, orkestra, süsleme, fot...

Mercure Hotels İstanbul Ümraniye
39 2 3

Ümraniye

Mercure Hotels İstanbul Ümraniye

Kendi masalınızı yaratacağınız ve sevdiklerinizin mutluluğunuza şahitlik ed...

Ottoman's Life Hotel Deluxe
6

Fatih

Ottoman's Life Hotel Deluxe

İstanbul’un tarihi yarımadasının kalbinde, Sultanahmet, Gülhane, Eminönü, K...