Elite Hotel Küçükyalı

Élite Otel Küçükyalı'nın Muhteşem Manzarası ile Hayallerinizin Gerçekleştiği Unutulmaz Düğünler...

Ruh eşinizle hayatınızı birleştireceğiniz o özel günü her detayın düşünülüp, size özel çözümlerle sunulduğu, sizin ve misafirlerinizin hafızalarına yer edecek bir kutlamaya dönüştürelim... Gelin ve damadın rüyalarını gerçekleştirdiği bu özel günde, onları Marmara Denizi ve Prens Adaları manzaralı balayı odasında konaklama bekliyor.

Elite Otel Küçükyalı, en üst katta bulunan A la Carte Restoranında 80 kişilik düğün ve nişan organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktadır. Yaz mevsiminde teras kapılarını açan restoranımız, Prens Adaları manzarası ve açık havuzu ile 150 misafirini ağırlayabilmektedir.Otel, çiftlerin isteği doğrultusunda havuz üstüne platform koyarak çiçeklerle süslenmiş nikah masası ile rüya gibi bir atmosfer sunmaktadır.
Elite Hotel Küçükyalı

Önerilen Firmalar

The Rise Aron Hotel
59 1 13

Güngören

The Rise Aron Hotel

The Rise Aron Hotel, her bir organizasyon için özel olarak hazırladığı çalı...

The Green Park Hotels Pendik
99 20

Pendik

The Green Park Hotels Pendik

The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’ın eşsiz salonlarında ilk a...

Ottoman's Life Hotel Deluxe
6

Fatih

Ottoman's Life Hotel Deluxe

İstanbul’un tarihi yarımadasının kalbinde bulunan Ottoman’s Life Hotel Delu...

Mac Hotel Vazo Kule
23 11

Kartal

Mac Hotel Vazo Kule

Mac Hotel Vazo Kule, bu özel gece için; menü seçimi, orkestra, süsleme, fot...

Yorumlar (3)

S&E

Sinem & Engin

Düğün Tarihi: 14.05.2016

Mekanın atmosferi düğününüzü protokol hissinden çıkarıp sıcacık bir davete dönüştüyor. Servis kalitesi ve güleryüzlü hizmet tercihimizin ne kadar doğru olduğunu her an hissettirdi.


n&ö

nebahat & özcan

Düğün Tarihi: 21.08.2015

55 kişilik bir nişan organizasyonu yaptık. Kokteyl ve nişan merasiminden sonra içeride yemeğe geçildi. Toplam 6 masamız vardı ve oturma düzeninde çok rahat ettik. Büyük bir mekan olmaması nedeniyle belki 1-2 masa daha fazladan konulabilir ama daha fazla sayılı organizasyonlarda içerisi kalabalık... Devamını Oku 


Ça

Çağla

Düğün Tarihi: 15.08.2015

Mekanın verdiği fiyat ve deniz manzarasının olması tercih sebeplerimden birkaçıydı. Kokteyl tarzında olan düğünümde 80 kişi konuk ağırladık. Yemeklerin tadına bakamasam da konuklarım ikramların sunumundan lezzetinden memnun kaldıklarını ilettiler. Yetkililer ve çalışanlar gayet ilgiliydi. Mekan... Devamını Oku 


TESTİMONİALS.ADD