Elite Hotel Küçükyalı*

Elite Hotel Küçükyalı
Élite Otel Küçükyalı'nın Muhteşem Manzarası ile Hayallerinizin Gerçekleştiği Unutulmaz Düğünler...

Ruh eşinizle hayatınızı birleştireceğiniz o özel günü her detayın düşünülüp, size özel çözümlerle sunulduğu, sizin ve misafirlerinizin hafızalarına yer edecek bir kutlamaya dönüştürelim... Gelin ve damadın rüyalarını gerçekleştirdiği bu özel günde, onları Marmara Denizi ve Prens Adaları manzaralı balayı odasında konaklama bekliyor.

Elite Otel Küçükyalı, en üst katta bulunan A la Carte Restoranında 80 kişilik düğün ve nişan organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktadır. Yaz mevsiminde teras kapılarını açan restoranımız, Prens Adaları manzarası ve açık havuzu ile 150 misafirini ağırlayabilmektedir.Otel, çiftlerin isteği doğrultusunda havuz üstüne platform koyarak çiçeklerle süslenmiş nikah masası ile rüya gibi bir atmosfer sunmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
S&E Sinem & Engin Düğün Tarihi: 14/05/2016

Mekanın atmosferi düğününüzü protokol hissinden çıkarıp sıcacık bir davete dönüştüyor. Servis kalitesi ve güleryüzlü hizmet tercihimizin ne kadar doğru olduğunu her an hissettirdi.

N&Ö nebahat & özcan Düğün Tarihi: 21/08/2015

55 kişilik bir nişan organizasyonu yaptık. Kokteyl ve nişan merasiminden sonra içeride yemeğe geçildi. Toplam 6 masamız vardı ve oturma düzeninde çok rahat ettik. Büyük bir mekan olmaması nedeniyle belki 1-2 masa daha fazladan konulabilir ama daha fazla sayılı organizasyonlarda içerisi kalabalık olur ve pist alanı daralır. Bu anlamda sayımız oldukça iyiydi. Geniş bir dans alanımız vardı ve kalabalıkta veya sıcaktan kimse bunalmadı. Tadımdaki yemeklerin sunumunun, sıcaklığının ve tadının aynısı geldi. Mekandaki çalışanlar oldukça kibar, anlayışlı ve isteklere anında cevap verdiler. Müzik ile ilgili hiç bir sorun yaşamadık. Oldukça eğlenceliydi. Genel anlamda çok memnun kaldık. Çok kalabalık olmayan organizasyonlar için ideal bir yer.

ÇA Çağla Düğün Tarihi: 15/08/2015

Mekanın verdiği fiyat ve deniz manzarasının olması tercih sebeplerimden birkaçıydı. Kokteyl tarzında olan düğünümde 80 kişi konuk ağırladık. Yemeklerin tadına bakamasam da konuklarım ikramların sunumundan lezzetinden memnun kaldıklarını ilettiler. Yetkililer ve çalışanlar gayet ilgiliydi. Mekan bize biraz uzak olsa da kolay bulunabilen bir mekandı. Ses ve müzik sistemleri gayet iyiydi, memnun kaldım.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Elite Hotel Küçükyalı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Elite Hotel Küçükyalı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap