Dosso Dossi Hotels

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Dosso Dossi Hotels
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Dosso Dossi Hotels Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Dosso Dossi Hotels Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Dosso Dossi Hotels Sık Sorulan Sorular

Dosso Dossi Hotels düğün fiyatları ne kadar?

Dosso Dossi Hotels düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Dosso Dossi Hotels düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Dosso Dossi Hotels kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dosso Dossi Hotels 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Dosso Dossi Hotels düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dosso Dossi Hotels düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Dosso Dossi Hotels düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dosso Dossi Hotels düğün dışında kurumsal etkinlikler, parti, açılışlar, nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, doğum günü, baby shower, bayi toplantısı, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Dosso Dossi Hotels Hakkında

Güvenli Turizm Sertifikası bulunan otelimiz beş farklı sektörde adı geçen Dosso Dossi Holding çatısı altında hizmet veriyor. İstanbul Avrupa Yakası düğün otelleri içinde işletmemizi ayrıcalıklı bir yere koyan özelliğimiz Çocuk Dostu konseptine sahip ilk otel olarak Türkiye’de faaliyet göstermemiz. Şehir merkezine ve turistik bölgelere yakın bir lokasyon olan Fatih’te konumlanıyor oluşumuz davetlilerimizi memnun eden önemli yanlarımızdan. Kendinizi farklılıklar içinde bulmak istiyorsanız sizin için doğru adresiz.

Davet Alanları

Dosso Dossi Hotel düğün, nişan, kına, sünnet gibi davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir kapalı salona sahip. Bu salonumuz 540 metrekare genişliğinde olup yemekli düğünlerde geçerli kapasitesi 500 kişiyken kokteyl düzeninde bu rakam 750 konuğa kadar çıkabiliyor. Şehir manzarasına şahitlik edebileceğiniz salonumuzun aydınlık ve havadar bir ortamı var. Davet salonumuz haricinde düğün sonrasında eğlencenin süresini uzatmak isteyen çiftlerimize de after party alanımızı öneririz.

Dekorasyon

Salonumuzun tasarımı isterseniz renkli aksesuarlarla isterseniz beyaz yoğunluklu dekoratif ürünlerle şekillenebilir. Sandalyelerimiz beyaz kumaşlarla giydiriliyor konseptinize göre renklerdeki tüllerle süsleniyor. Masalarımız farklı renklerde örtülerle kaplanıyor, altın varaklı supla, cam vazo, şamdan, tokalı peçeteler, runner gibi masa üstü objelerle taçlandırılıyor. Dizayna dair özel istekleriniz olması durumunda bunların teminatını sağlıyor ve çiftlerimizle beraber son haline getiriyoruz.

Hizmetler

Otelimizin uzman aşçıları lezzetli mi lezzetli menüler hazırlayarak damağınızı şenlendiriyor. Menülerimizi tatmak ve değişiklik yapılmasını isteyişinize yanıtsız kalmıyor, esneklik sağlıyoruz. Organizasyon sorumlularımız deneyimleriyle çiftlerimizin üzerinden büyük bir yük alıyor, hazırlık aşamalarının en hızlı ve eksiksiz şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor. Otelimizin 100 araca ev sahipliği yapabilecek bir otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor. Gelişmiş ses, ışık, sahne sistemleri salonumuzun kalitesini kanıtlar nitelikte.

Dosso Dossi Hotel Fatih’teki lüks ve donanımlı otellerden biri olarak konaklama hizmetlerindeki yüksek hizmet kalitesini düzenlediği davetlerle de gözler önüne seriyor. 5 yıldızına yakışır biçimde devamlı farklı imkanları bünyesine dahil eden yenilikçi kimliğiyle konuklarının beklentilerini karşılamayı başarıyor. Otelimiz hakkında merak ettiğiniz her soruya sayfamızdaki iletişim bilgileri üzerinden bizimle irtibat kurarak yanıt alabilir, dilerseniz yandaki formu da doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Akşemseddin Mh. Adnan Menderes Vatan Blv. No:46 / 48 Fatih -İstanbul

 • Nasıl gelinir?

  Metro ile Vatan emniyet metrosunda indikten sonra Fatih belediyesinin yanı. Emniyet Vatan metro durağına 100 metre mesafede.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dosso Dossi Hotels Yol Haritası

Dosso Dossi Hotels Düğün Yorumları (7)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Aysel & Mahmut

Düğün Tarihi: 25.09.2015


Düğün organizasyonumuzu burada gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz.Herşey tam manasıyla kusursuzdu.Bülent Bey,Irem Hanım,Taner Bey,Şafak Bey ve ismini bilmediğimiz bütün çalışanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyoruz...

Aysel & Mahmut

Düğün Tarihi: 25.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Gerçekten her yönüyle mükemmel bir otel.Özellikle bütün otel personeline düğünümün kusursuz geçmesi için gösterilen çabadan dolayı başta Bülent Bey.İrem Hanım olmak üzere herkese teşekkürlerimi iletiyorum...

Juli̇a & Kerem

Düğün Tarihi: 28.11.2015


28 KASIM 2015 te gerçekleştirdiğimiz düğünde organizasyondan çok memnun kaldım. Gerek otel yöneticileri gerek otel çalışanları özverili, işlerine hakim sorunlara anında çözüm oldular.
Emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederim.Özellikle bizimle yakından ilgilenen Taner Bey'e teşekkür ederiz.

Kübra & Safvan

Düğün Tarihi: 22.11.2015


22 KASIM 2015 tarihinde Dosso Dossi otelinde oğlumun düğününü gerçekleştirdik. Ben, ailem, akrabalarım ve tüm konuklar bu ortamdan ve personelin çalışmasından ve konuklara ilgisinden son derece memnun oldular. Herkes işini gayet iyi yaptılar. Bundan dolayı hem tüm idareye ve personele... devam 

Selda & Engi̇n

Düğün Tarihi: 08.11.2015


Saygıdeğer otel müşterisi olmayı düşünen okuyucular, ben nikahımı Dosso Dossi Hotel'de gerçekleştirdim. İnanılmaz başarılı bir organizasyon herşey için teşekkür ederim. Özellikle Fırat ÖZBAY'a yakından ve içten ilgilendi.Çok teşekkür ederiz.

Aysel & Mahmut

Düğün Tarihi: 25.09.2015


Düğün organizasyonumu Dosso Dossi Downtown otelde gerçekleştirdiğim için gerçekten çok mutluyum.Başta Bülent Bey, İrem Hanım, Taner Bey ve ismini bilmediğim tüm çalışanlara sonsuz şükranlarımı iletiyorum. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Aydan & Si̇nan

Düğün Tarihi: 05.09.2015


Tavsiye üzerine geldik otelinize. Anlatılan gibi memnun kaldık.Anlatılan gibi memnun kaldık. Yemek ve servislerinizi çok beğendim ilginiz için teşekkürler.
Gelinin kardeşi olarak çok memnun kaldım. Gerek çalışanların güler yüzlü oluşu gerek servis açısından gayet güzel bir gün geçirdik....
devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.