Celal Ağa Konağı Hotel*

Celal Ağa Konağı Hotel
Tarihi yarımadanın merkezinde, gerçek bir İstanbul masalı...

Deluxe, standart, suit odaları, restaurant, bar ve cafesi, toplantı salonları balo salonları ve havuz başı düğün & davet organizasyonları, özellikle kına hamamlarının gerçekleştiği Acemoğlu Hamamı ile harmanlanmış SPA & WELLNESS ünitesi, kapalı ve açık yüzme havuzları, kapalı otopark hizmetleri, otelin sunduğu imkanlar arasında.

İstanbul günlerinizi şiirsel bir yaşama çevirecek Celal Ağa Konağı Hotel, turizm eğitimi almış, güleryüzlü personeli ile tercihiniz olmayı bekliyor.

* HUZUR-AVER Balo Salonu; Oturumlu yemekli düzende minimum 100 maksimum 150 kişilik olup, kokteyl düzeninde ise 100 davetli oturumunu sağlayarak toplam 200 kişiliktir.

* DER-SAADET Balo salonu; Oturumlu yemekli düzende minimum 150 maksimum 200 kişilik olup, kokteyl düzeninde ise 100 davetli oturumunu sağlayarak toplam 350 kişiliktir.

* ŞEHZADE TERRACE RESTAURANT; Açık hava organizasyonları için havuz başında yemekli düzende minimum 300 maksimum 500 kişilik olup, kokteylli düzende 1000 kişi ağırlayarak ev sahipliği yapmaktadır.


Farklı alternatifler içeren size özel hazırladığımız düğün paketimizle, yeni hayatınıza unutulmaz bir düğünle merhaba diyebilirsiniz.

Sizler için özel hazırlanmış Düğün Paketi içeriğini görmek için tıklayınız.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
B&H bedriye & huseyin Düğün Tarihi: 28/09/2013

dugun.com uzerinden celal aga konagi otel ile anlastik. Dugune 10 gun kala anlastigimiz fiyata dugunu yapamayacaklarini soyleyip fazladan para istediler. Davetiyeleri dagitmistik. Mecburen kabul ettik. Dugune 2 gun kala otelin belediyeyle ruhsat sorunu oldu ve otel kapandi. Biz dugune 2 gun kala baska bir mekan aramak zorunda kaldik. Dugun.com hicbir sekilde sikayetimizle de ilgilenmedi. Tavsiyem herkesin kendi isini kendi gormesi.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Celal Ağa Konağı Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Celal Ağa Konağı Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap