Sirene Davras Hotel

E-posta Gönder

Sirene Davras Hotel Hakkında

Dağ Otelciliğini, birkaç seviye üst düzeye taşıyan konfor ve mimarisi ile, beklentilerinizin çok daha fazlasını bulacaksınız Sirene Davras Otel'de. Doğa harikalarının tablo gibi sergilendiği oda manzaralarında, kış mevsimine rengini veren şömine başı sohbetlerle, pist manzaralı sıcacık havuzuyla, damak zevkinizi maksimumda tutacak mutfagı ve konaklamanızda ki konforuyla tamda özlediğiniz tatili bulacaksınız.

Otelimizin yüksek irtifada bulunması, doğal olarak oksijen avantajını yaratmakta ve yaz kış bol oksijen ihtiyacı duyan bütün aktiviteler için bulunmaz bir mekan olma özelliğini korumaktadır. Özellikle futbol gruplarının kamp ihtiyaçları için gerek tesis ve gerekse saha olarak maksimum verim alınabilmektedir. Profesyonel ekipmanlarla donatılmış fitness salonu, çok geniş bir SPA hizmet merkezi, klasik usul haman ve saunası ile yaz kış kullanımınıza sunulmaktadır.

Misafirlerimizin rahat ve huzurlu bir tatil yaşaması düşünülerek hazırlanan odalarımız, suitler ve villalarımız, ferah ve konforlu bir tasarımla kullanımınıza sunulmuştur. En küçük odamızdan Kral Dairesine kadar, bütün odalarda konfor ve ferahlık ön plandadır.

Odalarımız, yaygın birçok dünya kanalının izlenebildiği uydu yayınları, manyetik kart sistemli akıllı kapı kilit sistemleri, elektronik ve hafızalı güvenlik kasaları gibi birçok teknolojik altyapı ile donatılmış olup, yaşam alanlarındaki bütün ayrıntılar rahatlığınız düşünülerek hazırlanmıştır.

İletişim

  • Adres:

    Kulovası Mevkii Çoban İsa Köyü Büyükhacılar DAVRAS

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.