Oteller Eskişehir

Ali Güven Uygulama Oteli

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ali Güven Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Ali Güven Uygulama Oteli Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Ali Güven Uygulama Oteli Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Ali Güven Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

Ali Güven Uygulama Oteli düğün fiyatları ne kadar?

Ali Güven Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Ali Güven Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Ali Güven Uygulama Oteli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ali Güven Uygulama Oteli 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ali Güven Uygulama Oteli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ali Güven Uygulama Oteli düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Ali Güven Uygulama Oteli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ali Güven Uygulama Oteli düğün dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, baby shower, parti, doğum günü, nişan, açılışlar, mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Ali Güven Uygulama Oteli Hakkında

2008 yılında konuklarına kapılarını açan Ali Güven Uygulama Oteli, düğün organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyor!

Kapalı ve açık alanlardan oluşan 3 farklı salonumuz bulunuyor. Açık havada düğün yapmak isteyen çiftlerimiz için 500 kişilik düğün paketlerimiz var. Bunun dışında bahçemizde çeşitli oturma düzenleriyle 700 kişiye kadar konuğunuzu ayarlayabiliyoruz. Salonlarımızda ise 150 ve 300 kişilik kapalı alanlara sahibiz.

Ali Güven Uygulama Oteli düğün salonlarında sunduğumuz hizmetler son derece geniş bir kapsama sahip. Dilerseniz detaylar hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayalım:

-Davet alanları konseptinize en uygun olacak şekilde dekore ediliyor. Şık bir gece için yuvarlak veya dikdörtgen masalar ile tiffany sandalyeler kullanıyoruz. Renklendirme için ise tüller ve aksesuarları tercih ediyor, masalarda çiçekler ve servis takımlarına da yer verebiliyoruz. Organizasyon sorumlumuz yaptığınız görüşmelerde süsleme için isteklerinizi öğrenerek zevkli ve hoş bir ortam yaratıyor!

-Gelin yolu, davetli masaları, kına gecesi için kına tahtı köşesi, gelin damat masası ve fotoğraf çekimleri için çeşitli anı köşeleri stilize edebiliyoruz. Şıklığıyla fark yaratacak, Eskişehir düğün mekanları arasında tercih sebebi olmamızı sağlayacak özel konseptler sunuyoruz. Ayrıca söz, nişan, kına gecesi, düğün ve nikâh sonrası yemek davetleriniz için birbirinden farklı konseptler sizi bekliyor… Sayfanın üst kısmında yer alan fotoğrafları inceleyerek fikir sahibi olabilir ve renk seçimizi şimdiden yapabilirsiniz.

-Düğün paketi tercih eden çiftlerimizdenseniz; konuklarınıza ikram menülerimizin dâhil olduğu sunumlar yapıyoruz. Menülerde; her konuğunuza özel servislerle kuru pasta, masalarda meşrubat, su ve 7 katlı pastanızın servisi yer alıyor. Yemekli düğün törenleri için görüşmeler sırasında planlama yapmak en doğru karar!

-Fotoğraf ve video çekimleriyle anılarınızı kaydetme görevini de üstleniyoruz! Düğünün sonunda seçtiğiniz 40 adet fotoğrafı ve 90 dakikalık video kaydını teslim ediyoruz.

-Gecenin eğlencesi için kurulan sahne, ses ve ışık sistemleriyle kapalı salonlarımızda yer alan iklimlendirme sistemleri için son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. En özel ânlarını için en iyisini yapmak konusunda iddialı ve profesyonel bir ekiple çalıyoruz. Orkestramız ise 3 kişiden oluşuyor. Bağlama, org, klarnet veya keman eşliğinde geceniz başlatılıyor… İsteğinize bağlı olarak sanatçı, Zeybek ekibi veya Efe grubu da dans pistinde organizasyonu daha eğlenceli bir hale getirmek için yerlerini alıyor.

-Sunduğumuz bütün bu hizmetlerin yanı sıra, otopark sorunsalı da yaşamayacaksınız. Konuklarınız için bütün detayların düşünüldüğü düğününüzde çocukları da unutmadık! Çocuklar da en az sizin kadar keyifli vakit geçirecek ve oyun alanında arzu ederseniz palyaço eşliğinde eğlenecekler. Üstelik şehir dışından gelen konuklarınıza otelimizde avantajlı fiyatlarla konaklama imkânı da sağlıyoruz.

Davetlerinizi bizimle tasarlamak isterseniz, önce Eskişehir Ali Güven Uygulama Oteli fiyatları hakkında bilgi alarak hazırlıklara başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya formu doldurarak iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Uluönder Mah. Şehit Rüstem Demirbaş Sok. No: 8 Tepebaşı/ Eskişehir

 • Haritadaki Konumu

  Ali Güven Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.