Oteller Aydın

Marina Hotel & Suites

  • Kapasite
    50 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Marina Hotel & Suites Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Marina Hotel & Suites Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Marina Hotel & Suites Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı

Marina Hotel & Suites Sıkça Sorulan Sorular

Marina Hotel & Suites düğün fiyatları ne kadar?

Marina Hotel & Suites düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Marina Hotel & Suites düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Marina Hotel & Suites kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Marina Hotel & Suites 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Marina Hotel & Suites düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Marina Hotel & Suites düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Marina Hotel & Suites düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Marina Hotel & Suites düğün dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, nişan, baby shower, kurumsal etkinlikler ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Marina Hotel & Suites Hakkında

Geleceğinizde tebessümle hatırlayacağınız anılar için; Marina Hotel & Suites firmamızı tercih etmeye ne dersiniz? Kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışımızla, konuklarınızın memnuniyetini sağlayacak hizmetlere yer verdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabii bu noktada en büyük yardımcımız profesyonel ekibimiz oluyor.

Geleneksel Türk misafirperverliğini sonuna kadar hissedeceğiniz otelimizde, konuklarınızı kusursuz servis kalitemizle en güzel şekilde ağırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Otelimizin profesyonel etkinlik planlama kabiliyeti, en değerli günlerinizin kusursuz ve muhteşem olmasını sağlamak için her türlü desteği vermeye hazır! Peki siz, muhteşem bir düğün gününe hazır mısınız?

Düğün organizasyonunuzu yapacağınız birçok mekân alternatifimiz bulunuyor. Otelimize gelip alanımızı gezdikten sonra düğününüzü nerede yapacağınıza karar verebiliyorsunuz. Kararsız olan çiftlerimize edindiğimiz tecrübeler ışığında danışmanlık hizmeti de verebiliyoruz.

Düğününüzü otelimizde yapmaya karar verdiniz. Peki bundan sonra ki süreç nasıl ilerleyecek? Hemen açıklayalım; Öncelikle sizi otelimize bir ön görüşmeye davet ediyoruz. Görüşmemizde ne hayal ettiğinizi bize detaylı şekilde anlatmanızı istiyoruz. İsteklerinizi dikkate alarak bir düğün konsepti belirliyoruz. Daha sonra size hizmet içeriğimizi anlatıyoruz. Dilediğiniz hizmet ve imkândan yararlanabileceğinizi de belirtelim.

Düğünden sonra konaklamak isteyecek misafirlerimiz için konforlu odalarımızı hazırlamaktan büyük keyif alıyoruz. Bu sayede düğününüze katılacak davetlileriniz, bu özel günün yorgunluğunu otelimizin tüm imkânlarından yararlanarak rahatça atabilirler. Tabii bu hizmetimiz için kişi sayınızı bize önceden bildirerek rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Otelimiz düğün dışında gruplara, tur düzenleyen şirketlere ve toplantılara da ev sahipliği yaparak profesyonel çözümler sunmaktadır. Üstelik toplantı ve etkinliklerinizde kullanacağınız ekipmanları da bizden temin edebiliyorsunuz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ formunu doldurabilirsiniz. Form dışında sayfadaki telefon numarası üzerinden de Marina Hotel ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Türkmen, Türkmen Mh. Atatürk Blv, 3. Sk. No:2, 09400 Kuşadası/Aydın

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.