Oteller Aydın

Sevenseas Sealight Elite

  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Kişi Başı
    2.000 – 3.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sevenseas Sealight Elite Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Sevenseas Sealight Elite Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Sevenseas Sealight Elite Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Sevenseas Sealight Elite Sıkça Sorulan Sorular

Sevenseas Sealight Elite düğün fiyatları ne kadar?

Sevenseas Sealight Elite düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Sevenseas Sealight Elite düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Sevenseas Sealight Elite kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sevenseas Sealight Elite 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sevenseas Sealight Elite düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sevenseas Sealight Elite düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.

Sevenseas Sealight Elite düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sevenseas Sealight Elite düğün dışında açılışlar, kına, nişan, mezuniyet törenleri, parti ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Sevenseas Sealight Elite Hakkında


Amara Sealight Elite Otel olarak yıllardır Aydın Kuşadası mevkiinde faaliyet gösteriyoruz. Aileniz ve sevdiklerinizle beraber tatillerinizi güzelleştirmenin yanı sıra özel gün organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyoruz. Düğün organizasyonlarınız için bizi tercih etmek isterseniz birçok davet alanımız bulunuyor. Profesyonel ekibimizle beraber davet alanlarınızda davetlilerinizi ağırlıyor, akıllarında kalacak organizasyonlara imza atmanızı sağlıyoruz.


Sizlere davet alanlarımızdan bahsedelim.


Organizasyonlarınıza ev sahipliği yaptığımız Olympos Balo Salonu’muz 1070 metrekare alana sahip. Bu alanımız iki ayrı alana dönüştürülebiliyor. Olympos 1 ve 2 olarak ayrılan balo salonumuzda farklı oturma alanlarında hizmet verebiliyoruz.


Phaselis diye adlandırılan diğer toplantı alanımız 360 metrekare alana sahip. 180 kişiye hizmet verebildiğimiz alanımızda sizleri ağırlamaktan büyük kıvanç duyuyoruz. Farklı organizasyonlarınıza ev sahipliği yaptığımız alanlarımızda en çok düğün organizasyonları düzenliyor, mutluluğa evet dediğiniz anda sizlerin yanında oluyoruz. Özel günlerinizi bizimle beraber güzelleştirebilirsiniz.


Chimera Toplantı Salonumuz 88 metrekare alana sahip. Bu alanımızda butik organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz. Hayal ettiğiniz kına gecesini bizimle gerçekleştirebilecek, arkadaşlarınızla beraber nikâh sonrası yemeklerinizi belki bu alanımızda gerçekleştirebileceksiniz.


Düğün organizasyonlarınız için Amara Sealight Elite Hotel Kuşadası’nın sunduğu hizmetleri sıralayalım.


Ses ve müzik hizmeti sağlıyoruz. Son teknoloji hoparlör sistemlerine ve sahne sistemlerine sahibiz. Sahne aydınlatma spotlarımız oldukça kaliteli ve kusursuz organizasyonlar tasarlamak için seçildi. Tavana konumlandırdığımız aydınlatma sistemleri ile aydınlık bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz.


Görüntü sistemlerimizi de kullanıma sunuyoruz. Davetlilerinize en özel anlarınızı göstermek isterseniz 220x220 ve 600x450 olmak üzere farklı boyutlardaki barkovizyon perdelerimizden istediğinizi seçebilirsiniz.


Diğer ekipmanlarımıza gelecek olursak; düğün organizasyonunuzda bizden nasıl bir oturma düzeni talep ederseniz mekânımızın düzenini istediğiniz gibi sunuyor, hayal ettiğiniz organizasyonlara ulaşmanızı sağlıyoruz. Organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek istediğiniz masa türünü ve sandalye tipini belirletebilir, müzik hizmetinden başlayarak organizasyonunuzu güzelleştirmek için sunduğumuz birçok hizmetten yararlanabilirsiniz.


Eğer mekânımızın dekorasyonunu değiştirmek isterseniz dışarıdan yardım da alabilirsiniz. Organizasyon firmasıyla anlaşarak istediğiniz geceye ulaşabilecek, farklı renklerde düzenlemelere ev sahipliği yapabileceğiz.


Düğün organizasyonlarınızı bize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Deneyimli ekibimize ulaşmak isterseniz ücretsiz fiyat teklifi al butonunu kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yavansu Mahallesi, Hüseyin Can Bulvarı No:40, 09400 Kuşadası/Aydın

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.